Липецька фабрика Roshen оскаржить у суді штраф на близько 50 млн рублів

У березні 2017 року Міжрайонна інспекція з найбільших платників податків у Липецькій області нарахувала кондитерській фабриці недоїмку з податку на додану вартість, пеню і штраф.

Арбітражний суд Липецької області 20 червня розгляне позов липецької фабрики "Рошен" щодо визнання незаконності рішення про виплату в бюджет понад 48 млн рублів. Про це повідомляє Інтерфакс.

Так, у березні 2017 року Міжрайонна інспекція з найбільших платників податків у Липецькій області виявила правопорушення і нарахувала кондитерській фабриці недоїмку з податку на додану вартість в сумі 28,66 млн руб, пеню - 8,3 млн рублів і штраф у розмірі 11,45 млн руб.

Своєю чергою, 31 травня Липецька кондитерська фабрика подала позов до суду з проханням визнати рішення незаконним, а також клопотання про заборону Міжрайонній інспекції проводити дії, пов'язані з виконанням свого рішення.

Утім суд вирішив заяву залишити без руху за недостатністю доказів.

Суд запропонував липецькому "Рошен" до 16 червня надати надати бухгалтерський баланс, звіт про фінансові результати, довідку про стан розрахунків з податків, зборів, пені і штрафів та інші матеріали для підтвердження підстав застосування забезпечувальних заходів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що липецька фабрика Roshen закрита і вона більше не працює. 

Випускати продукцію компанія Roshen у Липецьку припинила з 1 квітня і оголосила про масове скорочення робітників.

Липецька кондитерська фабрика належить компанії Roshen, власником якої є президент України Петро Порошенко. Торік на нерухомість фабрики наклав арешт московський суд – за звинуваченням у фінансових оборудках. До цього фабрика за три роки війни заробила 72 мільйона доларів. 

Залиште свій коментар