Українські нардепи поділилися думками про доплати собі за інтенсивність роботи

Більшість парламентарів навіть не чули, що отримують такі виплати.

Українські народні обранці кажуть, що не знають про те, що до складу їх заробітної плати входить надбавка за інтенсивність роботи. Щодо власне такої інтенсивності нардепи не дійшли спільної думки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардеп Гринів твердить, що й гадки не має, на що апарат ВР виділив за рік 2,25 млн гривен, які пішли безпосередньо в депутатські кишені. Заперечив отримання надбавки і Мельничук. "Надбавка – я думаю, вона незначна", - припустив Павленко. На уточнення, що це 5 тис. гривень до зарплати, запитав: разово чи кожного місяця. І теж зізнався, що навіть не в курсі, чи нараховують йому ці гроші та за що саме. "Вперше чую", - твердить і нардеп Черненко, але новій інформації радіє. "Це прекрасно", - коментує він існування надбавки.

"Я не знаю про що іде мова. Я надбавок не отримував", - відреагував на питання депутат Лещенко. Не стала заперечувати існування надбавки Червакова, але додала, що "там копійки якісь". На запитання, чи потрібно депутатам платити додатково за інтенсивність, відповіла: "Я думаю, депутатам треба додати розуму". Чорновіл вважає, що має повне право отримувати надбавку, бо працює інтенсивно. А от Мураєв дотримується протилежних поглядів. "Більших тунеядців, ніж народні депутати, немає. За березень відпрацювали шість робочих днів", - заявив він.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастлива

ВідеоУкраїнські депутати не знають про те, що отримують надбавки до зарплатні

Залиште свій коментар