"УКРОП" представив нову автентичну стилістику Вибори

"УКРОП" представив нову автентичну стилістику

Оновлена символіка партії УКРОП

За словами художника, орнамент є оберегом українців.

"Українське об'єднання патріотів – УКРОП" презентувало новий візуальний стиль на основі традиційного українського орнаменту-оберіга.

За словами автора новації, художника Андрія Єрмоленка, у створенні використовувались автентичні орнаменти, які характерні для великої частини України.

"Це родові дерева, які притаманні тільки Україні. Орнамент – це оберіг, це звернення до нашого коріння, до української родини, до України як великої родини", – наголосив він, додавши, що автори прагнули створити щось справді українське, модернове, що житиме своїм життям. "Щоб УКРОП сіявся, а партія позиціонувалась як модне, нове явище", – сказав Єрмоленко.

Оновлена символіка партії УКРОП

Щодо логотипу, то художник наголосив, що в ньому більше не використовується шеврон "Укроп".

"Більше того, ми будем стежити, щоб цей символ не використовували інші партії, щоб навколо нього не було політичних інсинуацій. Це народний символ, нехай він таким і залишиться. На цьому наполягав Геннадій Корбан, це була і моя позиція. І в цьому питанні наші думки дуже сильно співпали", – сказав Єрмоленко.

У новому логотипі партії відображена пряма дія: стебло кропу у вигляді стрілки символізує поступ і процвітання і веде до маленьких квіточок, які уособлюють кожну українську родину.

Оновлена символіка партії УКРОП

Частину грошей, які були отримані від співпраці з партією, передали дитячим будинкам.

Наступна публікація