В Росії показали кіно про Тимошенко "Залізна Юля"

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Росії показали кіно про Тимошенко "Залізна Юля"

Російський телеканал розповів історію "скинутої принцеси"

Автори фільму показали її інтерв'ю різних років, а також інтерв'ю з її донькою, чоловіком та адвокатом.

Російський телеканал НТВ в програмі "Російські сенсації" показав телевізійний фільм "Залізна Юля" про екс-прем'єра України Юлію Тимошенко.

У фільмі показано її інтерв'ю різних років, а також інтерв'ю з її донькою Євгенією Тимошенко та чоловіком Олександром Тимошенком, які заявляють про плани української влади фізично усунути колишнього прем'єра.

"Бідна дівчинка з Дніпромаша. Як вона стала хазяйкою цілої країни? Що її пов'язує з Примадонною? Її сімейний притулок, її донька, її чоловік і ті, хто її зрадив. Вперше любов і самота скинутої принцеси", - йдеться в анотації до програми.

У фільмі розповідається, що коли вірити декларації про доходи Тимошенко, то у неї дуже скромний фінансовий статок. Після цього було показано коментар народного депутата Олега Ляшка, який каже, що їй треба було повідомити про своє майно.

У фільмі також розповідається про предків і походження Тимошенко. Зокрема, було сказано, що батько покинув сім'ю, коли Юлі були три роки. Окремо розповідається про складнощі, з якими зіткнулася її мати в цей період.

Окрім цього підкреслюється, що Тимошенко працювала на шинному заводі, але в 90-ті зрозуміла, що "бізнес як свободу не дають, а завойовують". Бізнес Тимошенко почала з відеосалонів, а через роки вона очолила корпорацію ЕЄСУ, повідомляють автори стрічки.

Окремо творці фільму зупинилися на стилі Тимошенко як сексапільної бізнес-леді. Наголошується, що її коса надокучила в політиці не менше, ніж родима пляма Михайла Горбачова, і як вона виділялася в білому одязі "на тлі сірої маси олігархів і партійних функціонерів".

Окремо розповідається про суд над Тимошенко, а також про час після перевозу в колонію. Зокрема, наводяться слова лікарів про складнощі з її здоров'ям.

В інтерв'ю її адвокат Сергій Власенко заявив, що Тимошенко хотіли вбити у в'язниці і зробили їй укол, від якого вона була без свідомості понад 20 хвилин.

"Інформація про застосування препарату "Гонг" (гамма оксимасляної кислоти) носить неофіційний характер, і природно нам це ніхто не підтвердив, ми одержали цю інформацію оперативним шляхом", - сказав Власенко.

За словами авторів фільму, цей препарат заборонений в Європі і використовується тільки в країнах СНД. При цьому гамма оксимасляна кислота вважається набагато небезпечнішою пропафолу, від якого в червні 2010 року помер Майкл Джексон.

"Доля розкидала колись могутню сім'ю скинутої принцеси. Чоловік – у вигнанні за кордоном, донька – в партійній штаб-квартирі в Києві, глава сім'ї - в Харківській колонії. Юлія Володимирівна - страшний гравець. Вся історія її життя - це битва: з убогістю, конкурентами в бізнесі і боротьба за владу. Діставшись до вершини, вона одразу втратила все, а значить попереду нові ігри і як завжди ва-банк", - цими словами закінчується фільм.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація