В Україні можуть відкрити офіс підтримки ООН

Новий представник України в ООН офіційно розпочав виконання своїх обов'язків.

Україна сподівається на допомогу ООН у справі виконання Мінських угод щодо вирішення збройного конфлікту на Донбасі.

Про це новий постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив під час вручення  вірчих грамот Пан Гі Муну, йдеться в програмі ТСН.19:30.

Постпред нагадав генсекові про українську пропозицію ввести до зони бойових дій на Сході України миротворчий контингент і попросив ООН зайняти активнішу позицію, принаймі, у підготовчій роботі.

Єльченко сподівається, що вже скоро в Києві запрацює офіс підтримки ООН.

"Слід прискорити вирішення питання про відкриття офісу підтримки ООН в Україні, який би займався імплементацією Мінських домовленостей і міг би нарешті розпочати програму гуманітарного розмінування на Сході України", - сказав Єльченко.

Нагадаємо, Україна на два роки стала непостійним членом Ради безпеки ООН, а на початку 2017-го головуватиме на її засіданнях.

Новий постійний представник Києва в ООН Володимир Єльченко вручив вірчі грамоти Пан Гі Муну

Постпред нагадав генсекові про українську пропозицію ввести до зони бойових дій на Сході України миротворчий контингент і попросив ООН зайняти активнішу позицію принаймні у підготовчій роботі. Адже перед тим, як виносити питання на розгляд Радбезу, треба провести оціночну роботу щодо вартості місії та інших технічних питань. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: