Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтерпол оголосив у розшук 13 бойовиків з Донбасу

Встановлено, що одночасно усі ці зловмисники з кримінальним досвідом входять або входили до лав НЗФ

У міжнародний розшук за базами Інтерполу оголошено 13 особливо небезпечних злочинців, які вчиняли у зоні АТО тяжкі кримінальні злочини та злочини проти миру та безпеки.

Про це йдеться у повідомленні ГУ НП у Донецькій області.

"У міжнародний розшук вже оголошено 13 особливо небезпечних осіб, які діяли на окупованій території, нам вдалося довести їх причетність до тяжких злочинів, незважаючи на неможливість доступу поліції до цієї зони. Встановлено, що одночасно усі ці зловмисники з кримінальним досвідом входять або входили до лав бойовиків. Тож терористи та їх пособники, які вчиняють тяжкі правопорушення, можуть не сподіватися сховатися за межами України – ми зробили усе, аби вони не залишилися безкарними", - зазначив начальник обласного управління поліції В'ячеслав Аброськін.

На цей час за ініціативою поліції Донецької області у міжнародному розшуку перебувають 85 осіб, розшукуваних з метою затримання та екстрадиції, а також встановлення місцеперебування, та 5 громадян, безвісти зниклих на території закордонних країн.

Крім того, протягом року на Донеччині за базами даних Інтерполу перевірено більше 300 осіб та понад 22,5 тисячі транспортних засобів, йдеться в повідомленні правоохоронців.

Нагадаємо, раніше Аброськін повідомив про встановлення осіб бойовиків, причетних до вбивства працівника київської податкової Германа Сальникова на блокпості  "ДНР" і заявив про подальше оголошення цих осіб у міжнародний розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції