Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибори мера в Кривому Розі: спостерігачі фіксують низьку явку та підвезення виборців

Активність виборців значно нижча, ніж на місцевих виборах 25 жовтня 2015.

Сьогодні, 27 березня, виборчі дільниці в Кривому Розі, де проходять позачергові вибори міського голови, почали свою роботу. Як заявляють в ОПОРІ, грубих порушень не зафіксовано.

Проте на 3,8% дільниць вранці не велися протоколи засідання комісій.

На дільниці №723 спостерігач зафіксував, що одночасно на дільницю заходили групи виборців. Біля будівлі були мікроавтобуси громадського транспорту, на яких вони приїхали. В ОПОРІ говорять про підвезення, оскільки машини чекали всіх виборців, яких привезли.

У місті є прихована агітація. ОПОРА зазначає, що таке порушення відмічено з боку різних суб'єктів виборчого процесу.

Крім того, в комітеті виборців Україні повідомляють, що активність виборців вкрай низька і значно нижча, ніж на місцевих виборах 25 жовтня 2015.

"На дільницях переважно люди старшого віку, які зазвичай голосують вранці. Низькій явці виборців також сприяють погодні умови", - кажуть у КВУ.

Інформація про порушення виборчого законодавства від спостерігачів КВУ наразі не надходила.

Нагадаємо, що сьогодні проходять позачергові вибори мера Кривого Рогу, а також перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад 10 об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів у 9 областях України.

У позачергових виборах на посаду Криворізького міського голови беруть участь 15 кандидатів.

 

Перша інформація від спостерігачів КВУ у Кривому Розі Активність виборців є вкрай низькою і значно нижчою ніж на місце...

Опубліковано КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ 27 березня 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції