Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Викривальниця НАЗК Соломатіна оприлюднила переписку з "куратором з АП"

За словами чиновниці, вона боїться за своє життя.

Колишня очільниця Департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна, яка звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях під час перевірок декларацій, оприлюднила переписку із "куратором Адміністрації президента".

Скріншоти переписки вона виклала на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо у когось ще є сумніви щодо існування куратора щодо НАЗК в Адміністрації Президента або сподівання, що СБУ забезпечить неупереджений розгляд справи за заявою викривачів з НАЗК, почитайте фрагменти моєї переписки у WhatsApp з Олексієм Горащенковим", - написала вона.

За словами Соломатіної, вона вирішила опублікувати переписку з Горащенковим щодо її звільнення після того, як у Полтаві гумовими кийками жорстоко побили суддю, яка розглядала справу мера міста.

"Я боюся за своє життя і здоров'я. Особливо після нападу на Ларису Гольник. Утім, краще я опублікую це зараз, ніж буду чекати, поки до мене прийдуть "ввічливі люди" з департаменту К. Ніхто не зацікавлений це розслідувати, нехай хоч громадськість знає, що відбувається", - зазначила вона.

Якщо у когось ще є сумніви щодо існування куратора за НАЗК в Адміністрації Президента або сподівання, що СБУ забезпечить...

Опубликовано Ганной Соломатіной 24 ноября 2017 г.

Згідно з перепискою, "куратор НАЗК" доповів президенту стосовно звільнення Соломатіної.

"Враховуючи, що за деякими контрольними справами завершуються терміни, а від вас результатів, я так розумію, не буде (СБУ нам так доповідає), думаю, немає сенсу затягувати... Я мав із К. одну тільки розмову. Просив не чіпати вас до 16 числа й не заважати працювати. Більше нічого", - пише Горащенков.

Своєю чергою Соломатіна наголосила, що не узгоджувала жодних дат, і попросила залишити заяву в силі.

"Я звільняюсь 31.10.2017", - резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила своє керівництво в особі Наталії Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки. Своєю чергою детективи НАБУ відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками НАЗК хабара в особливо великих розмірах. У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали звинувачення очільниці Наталії Корчак у фальсифікації перевірки декларацій "недостовірною інформацією". 

ВідеоСоломатіна назвала імена нардепів, які не проходили перевірку НАЗК

Згодом Соломатіна попросила надати їй охорону. Наразі її охороняють п’ятеро людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції