Якщо потрібні руйнування, треба воскрешати Тимошенко - Ющенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-президент назвав Тимошенко великою національною проблемою.

Третій президент України Віктор Ющенко заявив, що воскресіння лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко до добра не приведе. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"Якщо тобі потрібні руйнування, тобі треба воскрешати Тимошенко як сторону, яка приносить найглибшу політичну дестабілізацію в нашу країну, як сторону, яка краще і глибше всього буде реалізовувати кремлівські примхи. Це велика національна проблема", - зазначив Ющенко, коментуючи їхнє об'єднання з Наливайченком.

"Валентина шкода, тому що в певних оказіях цей чоловік міг би бути корисним для майбутнього розвитку. Мені здається, цей крок його серйозно дискредитує. Апелювати до Тимошенко посеред такого національного лиха, – це неправильний крок – крок не в ту сторону", - додає Ющенко.

Крім того, третій президент підкреслив, що сьогодні нація цю проблему ще не усвідомила. "Але таким політичним гравцям, як Валентин Наливайченко, думаю, треба було б підходити до таких пропозицій набагато обережніше", - підсумував президент.

Відео В Адміністрації президента обговорили долю уряду і коаліції

Нагадаємо, 12 лютого партія "Батьківщина" та рух Валентина Наливайченка заявили про об'єднання своїх сил. Про це Юлія Тимошенко та Валентин Наливайченко заявили на спільній прес-конференції.

"Наші команди твердо стоять на необхідності якомога швидшої відставки уряду. Після того ми зобов'язані зробити все можливе, щоб сформувати новий технічний уряд, але якщо цього не вийде - наша спільна команда наполягатиме на дострокових виборах", - заявила тоді Тимошенко.

17 лютого фракція "Батьківщина" залишила коаліцію у Верховній Раді. За словами Тимошенко, рішення було прийняте під час ранкового засідання франкції у середу.  "Фракція "Батьківщина" вийшла з коаліції і закликає всіх народних депутатів, які вболівають за країну, залишити цю "фасадну" коаліцію", - наголосила тоді Тимошенко. 

Відео Парламентська коаліція тріщить і вже розвалюється

Залиште свій коментар

Вибір редакції