Україна може передати досвід підготовки до Євро-2012 Катарові, де заплановано провести футбольний мундіаль.
Після Євро-2012 Україна набула такого величезного досвіду, що тепер може допомагати будувати дороги і спортивні об'єкти в інших країнах, де також проходитимуть чемпіонати з футболу. Таку допомогу запропонував Віктор Янукович Катару під час візиту в цю країну, йдеться в сюжеті ТСН.
У Катарі відбудеться світова першість з футболу у 2022 році. Як стверджують в українській делегації, місцеві шейхи вже зацікавились пропозиціями українців.
Під час візиту Янукович також відвідав місцеву "силіконову долину" – Катарський парк науки і технологій.
Та головна мета президентського візиту – це початок переговорів про закупівлю Україною зрідженого газу. Він буде значно дешевшим за російський і переправлятиметься в Україну спеціальною плавучою установкою – LNG-терміналом.
Янукович упевнений, що переговори завершаться успішно, зокрема, і з Туреччиною, яка має дати згоду на проходження газу її територією.
"Очікуємо, що вже на початку 2015 року перші обсяги зрідженого газу прийдуть в Україну. Розраховуємо, що одним з важливих постачальників стане Катар – наші друзі і партнери", - відзначив український лідер.