Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Європарламент переніс дату розгляду питання безвізу на квітень

За оновленим планом, питання буде розглянуте 3 квітня.

Європейський парламент оприлюднив нову дату розгляду питання про безвізовий режим для України.

Така інформація міститься в реєстраційній картці законопроекту на сайті парламенту.

За оновленою інформацією, українське питання буде поставлене на голосування 3 квітня.

Повідомляється, що це питання буде розглянуте Європарламентом 3 квітня. Кілька днів тому вона вже переносилася з 18 січня на 1 лютого. Того разу це пояснювали процедурними питаннями.

Варто зазначити, що розгляд питання щодо скасування віз для Грузії відбудеться раніше ніж для України, 2 лютого.

Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, Європейський парламент підтримав запровадження механізму зупинення безвізового режиму між Євросоюзом і третіми країнами.

Також зазначимо, що Єврокомісія визнала, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму в грудні 2015 року. Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту. У листопаді рішення затвердили в Раді ЄС.

Раніше профільний комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму з третіми країнами. Саме прийняття цього питання є умовою для надання безвізового режиму Україні і Грузії. Після прийняття рішення профільним комітетом воно повинно бути проголосовано на пленарному засіданні Європарламенту і затверджені Радою Євросоюзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції