Ющенко будує собі "хатинку" в Нових Безрадичах (фото)

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ющенко будує собі "хатинку" в Нових Безрадичах (фото)

Ющенко переїжджає до "хатинки" у Нових Безрадичах / Фото: Сегодня

Сусідами Ющенка на новому місці проживання стануть нинішній віце-прем'єр Сергій Тігіпко, глава "Київенерго" Іван Плачков, нардеп-бютівець Сергій Соболєв.

У селі Нові Безрадичі, що в 30 км від Києва, - справжній переполох, чекають "хазяїна" - нібито через пару-трійку місяців екс-президент Віктор Ющенко таки покине держдачу, яка знаходиться в Конча-Заспі, і приїде на свій хутір.

Наразі тут закінчується велике будівництво, правда, місцеві жителі нарікають, що "пан" захопив дорогу, якою раніше користувалися місцеві жителі, пише "Сегодня".

ДОРОГА. У Нових Безрадичах зараз обговорюють новину - навесні в свій маєток вселиться Віктор Ющенко з усією родиною. "Там будується чотири будинки - два великих і два менших. Сім'я-то у нього велика, діти, онуки. Він уже викупив чотири будинки у сусідів, але старі хати не розвалив, тримає там своє господарство. Він говорив, що навесні вже переселиться. Сам буває тут кожен день, стежить за будівництвом, а все літо тут його сім'я жила ", - розповів" Сегодня "один із сусідів.

Потрапити в маєток екс-президента неможливо. Звернувши з головної дороги Нових Безрадичів вправо, через 300 м ви упретеся в ворота. Тут же вибігає охоронець з рацією, але на питання, де будинок Ющенка, знизує плечима: "Такого не знаю". Дорога до президентських воротах встелена новим асфальтом, стоять ліхтарі, не гірше ніж у столиці. "Дорогу цю він давно перекрив, там вся земля йому належить, от він і вирішив, що та дорога його", - кажуть мужики біля місцевого магазину. Тепер жителі села змушені їздити по об'їзних і більше вузьких дорогах.

За словами односельців, в господарстві у Ющенка є коні, поні, корова, кози, вівці, гуси, кури, індики, павичі. "Коли ці птахи з величезними хвостами починають кричати, то гавкотом заливаються всі сусідські собаки", - скаржиться місцева жителька Ольга Степанівна.

Перед воротами величезного маєтку в 5 гектарів розкинулося пасовище. Воно обгороджене парканом, правда, жителі кажуть, що вівці і кози в екс-президента ні-ні та й тікають, потім охорона їх виловлює по сусідніх городах. У старих хатах колишніх селян тепер живуть гуси, качки, кури і облаштовано пасіку. Там же стоянка для сільськогосподарської техніки - різні трактори, косарки, вантажівка.

Найбільший будинок біля ставка практично готовий до прийому господарів. Недалеко видніється сімейна капличка. Крім неї, відразу біля повороту в маєток будується велика церква, поряд трапезна і новий будинок священика.

Ющенко переїжджає до "хатинки" у Нових Безрадичах / Фото: Сегодня
"Священик не наш, не місцевий. Взимку будівництво завмерло, поп скаржився, що гроші закінчилися, і Ющенко шукає спонсорів", - розповідає сусід. Але незважаючи на фінансові труднощі, селяни звертаються до Ющенка за допомогою - кому паркан поставити, кому сарай відремонтувати. Кажуть, багатьом він допомагає.

В 5 км від Ющенка, в Старих Безрадичах, живе нинішній віце-прем'єр Сергій Тігіпко. Його будинок знаходиться під самою горою, а територія обгороджена височенним парканом. Недалеко від Ющенка будинок і нинішнього глави правління "Київенерго" Івана Плачкова. Також тут мешкає екс-глава "Нафтогазу" Олексій Івченко, нардеп-бютівець Сергій Соболєв.

Нагадаємо, 1 вересня минулого року в інтерв'ю "Сніданку з 1+1"  дружина екс-президентаКатерина Ющенко повідомила, що вони з родиною переїжджають з державної дачі у Конча-Заспі до нового будинку.

"З деяких причин, включаючи пожежу та інші причини, трошки спізнилися, але не можемо дочекатись, коли переїдемо у свій дім", - розповіла Катерина Ющенко.

Нагадаємо, після того, як Ющенко залишив посаду президента в 2010 році він залишився жити у державній резиденції в Конча-Заспі. Як заявляла його прес-секретар Ірина Ванникова, він житиме там доти, поки його власний будинок у Нових Безрадичах "проходить необхідну реконструкцію".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація