Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський передав на фронт подарунок литовського міністра

Прилад для спостереження за ворогом отримають українські військові.

Новообраний президент України Володимир Зеленський передав бійцям ЗСУ перескоп, який йому подарував міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс. Про це розповів волонтер Юрій Мисягін на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"У цього перископа дуже цікава доля. Він куплений за гроші простих людей, які проживають в іншій країні, яка є нашим найближчим другом і союзником у війні з агресором з РФ.

Його привіз в Україну і подарував Володимиру Зеленському міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс. Подарував з побажаннями: "нехай він допоможе комусь із українських військових зберегти життя", - повідомив волонтер.

За його словами, подібний перископ дуже велика підмога на фронті. Він дає прекрасну можливість нашим військовим, абсолютно безпечно для себе, спостерігати за противником з бліндажа, або укриття, при цьому, не даючи жодного шансу бути виявленими снайперами.

За час війни, перископи зберегли життя багатьом військовим. Їх багато на передовій. Всі вони теж куплені за гроші людей, що живуть в Україні і в інших країнах, і передані волонтерами в війська.

"Тепер, на один перископ на фронті стане більше. Вчора Володимир Зеленський передав цей перископ нашій команді. У найближчій поїздці на передову ми передамо його в одне з бойових підрозділів ЗСУ", - уточнив Мисягін.

Нагадаємо, 25 квітня Лінкявічюс зустрівся з Зеленським та подарував йому прилад, який використовується військовими для безпечного спостереження за противником.

Відео850 гривень за порушення таємниці голосування має заплатити Зеленський

Оболонський суд оштрафував обраного президента України на 50 неоподаткованих мінімумів за агітацію у день виборів. Тоді Володимир Зеленський на камери продемонстрував свій заповнений бюлетень. На дільниці склали протокол, Зеленський визнав свою провину, але у суді його представники запевняли, що кандидат діяв незумисно і на прохання журналістів. Суд ці аргументи не врахував.    

850 гривень за порушення таємниці голосування має заплатити Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції