Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналіст наочно продемонстрував всі "білі нитки" в справі Савченко

Про переміщення Савченко РФ слідство написало мало не цілий детективний роман.

Журналіст Семен Закружний вирішив повторити маршрут, яким нібито рухалася українська льотчиця Надія Савченко після перетину українсько-російського кордону.

Відповідне відео з'явилося у YouTube.

Так, Савченко нібито перетнула кордон в українській формі, видаючи себе за біженку. Далі вона спіймала "попутку". Заради Савченко водій зробив чималий гак, але висадив посередині шляху, навіщось давши їй аж 15 тияч рублів. Це дивно, адже водій міг довезти її до місця призначення.

Водій і пасажир наступної "попутки" Савченко у суді давали однакові свідчення, навіть із однаковими пунктуаційними помилками. Також вони часто казали, що не пам'ятають деталей подорожі.

Далі працівник патрульно-постової служби помітив Савченко і викликав ФСБ. Їй нібито запропонували проїхали у слідчий комітет, щоб розібратися із документами, яких у неї не було. Цікаво, що до Воронежа слідчий віз Савченко сім годин, хоча ця відстань долається за три із половиною години, згідно з Google-maps. Підписи цього працівника ФСБ на суді теж відрізняються.

Далі Савченко нібито жила у мотелі цілком добровільно і була свідком у справі про розстріл журналістів. Вона жила у єдиному двокімнатному люксі на весь готель майже тиждень. Її нібито ніхто не охороняв і сама розплачувалася за харчі.

Щоправда, Савченко стверджує інше: її охороняли, забороняли закривати двері, коли вона спала чи ходила в туалет. Після тижневого перебування у готелі її повезли до воронежського суду і заарештували.

Як відомо, Савченко у відповідь на вимогу обвинувачення засудити її до 23 років тюрми порадила судові погодитися якнайшвидше, щоб не затягувати справу. Також вона виступила категорично проти свого обміну на російських ГРУшників. "ГРУшників за одного невинного, це занадто багато" - сказала вона.

Українська льотчиця Надія Савченко, яка добровольцем поїхала боротися з терористами у зону АТО, в середині червня 2014 року потрапила у полон до бойовиків у Луганській області.

Слідчий комітет РФ звинувачує Надію Савченко у нібито пособництві вбивству двох і більше осіб і в незаконному перетині державного кордону. 13 липня офіційний представник СК Володимир Маркін заявив, що Надію Савченко можуть засудити до 25 років ув'язнення. За його словами, із урахуванням зібраних доказів слідчі перекваліфікували дії обвинуваченої, і тепер вона понесе відповідальність не як пособник, а як співвиконавець вбивства.

За даними захисту, Савченко не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила у полон ще до їхньої загибелі. За словами самої українки, терористи відвезли її до Луганська, а потім із мішком на голові перевезли до Красного Луча, звідки доправили до російського міста Богучар.

Із 13 грудня 2014 року льотчиці почала голодування, яке тривало 83 дні. За час голодування вона схудла на понад 20 кілограмів. 2 березня 2015 року Порошенко присвоїв льотчиці звання "Герой України". У свої 34 роки Савченко стала народним депутатом України і депутатом ПАРЄ від України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції