"Атлетіко"  у футбольній "лотереї" пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Команда Дієго Сімеоне вибила "Байєр" із турніру.

Мадридський "Атлетіко" таки вистраждав путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. "Матрацники" обіграли німецький "Байєр" у серії післяматчевих пенальті у матчі-відповіді 1/8-ої.

Маріо Суарес на 27-ій хвилині зрівняв рахунок у протистоянні. У Леверкузені "фармацевти" перемогли з рахунком 1:0.

А до кінця основного часу та овертаймів забити команди не спромоглися. Тож, справа дійшла до післяматчевої "лотереї".

"Байєр" відверто провалив серію пенальті, не забивши тричі. Вирішальний не реалізував Штефан Кісслінг. "Матрацники" промазали двічі.

Тож, 3:2 по пенальті - і минулорічний фіналіст Ліги чемпіонів наближається до торішнього досягнення.

20-го березня мадридці дізнаються свого суперника під час жеребкування чвертьфіналів.

Раніше в 1/4-ту вийшов французький "Монако".