Біатлон. Календар Чемпіонату світу в Естерсунді

Світову першість відкрила змішана естафета.

У четвер, 7 березня, стартував Чемпіонат світу з біатлону, який відбувається в шведському Естерсунді.

На цих змаганнях біатлоністи бігтимуть: змішану естафету, спринт, гонку переслідування, "індивідуалку", естафету та мас-старт.

17.03 – мас-старт, 15 км. / чоловіки, 17:00

Зазначимо, що в календарі можливі зміни. ТСН Проспорт обов’язково інформуватиме вас про них.

Нагадаємо, що збірна України фінішувала сьомою в стартовій гонці світової першості.

В спринті найкращий результат серед українок показала Анастасія Меркушина (28 сходинка, прим.). За нею розташувалася Валя Семеренко (29). Далі йдуть Юлія Джима (54) та Віта Семеренко (76). Перемогу здобула Анастасія Кузьміна (Словаччина). "Срібло" та "бронза" в активі Інгрід-Ландмарк Тандреволд (Норвегія) та Лаури Дальмайєр (Німеччина).