Бразилія здолала Перу та удев’яте стала володарем Кубка Америки

У фіналі "селесао" на класі розібралися з суперником.

Збірна Бразилії стала переможцем Кубка Америки-2019. У фінальному матчі підопічні Тіте перемогли перуанців з рахунком 3:1.

Господарі турніру вийшли вперед на 16-й хвилині - Габріель Жезус красивим фінтом прибрав суперника на правому фланзі і навісив на дальню стійку, де ніким неприкритий нападник бразильського "Греміо" Евертон Соарес в один дотик переправив м’яч у сітку.

Після забитого голу "селесао" продовжили володіти ініціативою, а перуанці шукали щастя в контрвипадах.

Одна з нечисленних атак збірної Перу завершилася потраплянням м’яча в руку Тіаго Сілві, який стелився у підкаті під час спроби заблокувати удар. Рефері впевнено вказав на 11-метрову позначку і після перегляду відеоповторів не змінив свого рішення. Тож на 43-й хвилині ветеран збірної Перу Паоло Герреро зрівняв рахунок точним ударом в правий нижній кут з пенальті.

"Червоно-білі" раділи зовсім не довго. На третій компенсованій до першого тайму хвилині бразильці забили вдруге. Роберто Фірміно блискуче відібрав м’яч у підкаті в центрі поля, Артур протягнув ігровий знаряд до штрафного та віддав на Жезуса - форвард "Манчестер Сіті" акуратно поклав м’яч під стійку.

У другій половині зустрічі малюнок гри особливо не змінився. Декілька гарних нагод втратив Фірміно, перуанці ж терпляче чекали свого шансу.

Він з’явився на 70-й хвилині, коли Габі Жезус у зіткненні заробив другу жовту картку і залишив бразильців у меншості.

Габріель Жезус

Одразу ж після вилучення футболісти Перу створили дійсно гольові моменти. Потужний постріл Траухо у ближній кут потягнув Аліссон Бекер, а удар Флореса з-за меж штрафного пройшов поруч зі стійкою.

І все ж бразильці не дали менш іменитому супернику зрівняти рахунок. Більше того, за декілька хвилин до кінця поєдинку Евертона збили у штрафному майданчику перуанців і "селесао" отримали право пробити пенальті. Вирок холоднокровно виконав Рішарлісон та зняв усі питання щодо нового володаря трофею.

Збірна Бразилії

Таким чином, бразильці виграли дев’ятий Кубок Америки у своїй історії. До цього "жовто-зелені" востаннє перемагали на першості континенту в 2007 році.

Нагадаємо, бронзовим призером цьогорічного турніру стала Аргентина, яка в матчі за 3-тє місце подужала чилійців.