"Динамо" не зуміло обіграти "Лугано" в Лізі Європи

Підопічним Олексія Михайличенка не вдалося розпечатати ворота швейцарської команди.

Київське "Динамо" у поєдинку 2-го туру групового етапу Ліги Європи зіграло унічию з швейцарським "Лугано" - 0:0.

Господарі поля, які перед зустріччю з киянами посідали передостаннє місце в національному чемпіонаті, дали справжній бій віце-чемпіону України. Швейцарська команда виглядала не гірше за "Динамо" і неодноразово створювала небезпечні моменти біля воріт Георгія Бущана. Уже в дебюті матчу м'яч після удару Карліньоса влучив у поперечину воріт киян.

"Біло-сині" мали першу дійсно "гостру" нагоду наприкінці першого тайму - Сергій Сидорчук пробив у дотик після пасу Віктора Циганкова, але голкіпер "Лугано" Бауманн потягнув м'яч з нижнього кута.

Після перерви гарний шанс розпечатати ворота швейцарців був у Циганкова. Півзахисник киян пробив головою після подачі Віталія Миколенка - м'яч пролетів трішки вище поперечини. Наступний шанс "біло-сині" створили лише за десять хвилин до кінця поєдинку - удар низом від Володимира Шепелєва перевів на кутовий воротар господарів.

"Динамо" могло і зовсім залишитися без очок. На 87-й хвилині Марич пробив головою після подачі зі штрафного - каркас воріт знову прийшов на допомогу Бущану.

У паралельному матчі групи B шведський "Мальме" і данський "Копенгаген" теж розписали нічию - 1:1.

Після двох турів підопічні Михайличенка з 4 очками ділять з "Копенгагеном" першу та другу позиції нашого квартету. У "Мальме" та "Лугано" по одному набраному балу.

У третьому турі Ліги Європи "Динамо" у Києві прийме "Копенгаген", а "Лугано" погостює в "Мальме". Поєдинки відбудуться 24 жовтня.