"Дніпро" виграв київську битву з "Олімпіакосом" у Лізі Європи

"Дніпро" почав плей-офф із перемоги! / Reuters

Дніпряни поїдуть у Грецію із перевагою у два м'ячі.

Дніпропетровський "Дніпро" здобув перемогу у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького "Олімпіакоса". Матч завершився з рахунком 2:0.

Обидва голи дніпряни забили у другому таймі і не без допомоги греків. Джаба Канкава відкрив рахунок дальнім пострілом після пасу Романа Зозулі, хоча перед грою у пресі з'явилася інформація, що Рома застудився. Рикошетом від суперника м'яч полетів під праву стійку, воротар не дострибнув.

Чотири хвилини потому Руслан Ротань зі штрафного зробив рахунок 2:0. Сфера прошмигнула повз футболістів, а голкіпер "еллінів" Роберто не зміг її піймати.

А на останній хвилині компенсованого часу головний арбітр не зарахував гол "Олімпіакоса" через порушення правил.

Матч у відповідь пройде за тиждень - 26 лютого, - у Піреї. ТСН Проспорт і канал 2+2 покажуть відеотрансляцію гри. Початок о 22:05.