Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ломаченко - Лінарес. Статистика бою і записки суддів

Українець був ефективнішим.

Компанія CompuBox опублікувала статистику бою між Василем Ломаченко та Хорхе Лінаресом, в якому українець здобув перемогу нокаутом у 10 раунді.

Так, за 10 неповних раундів Ломаченко викинув майже на 100 ударів менше, ніж Лінарес, але за кількістю влучань українець перевершив суперника - 213 проти 207.

Василь ефективніше працював джебом, однак Лінарес частіше реалізовував силові удари, один з яких в шостому раунді відправив Ломаченка на настил рингу.

Цікаво, що за три раунди до кінця бою на записках рефері була нічия.

На думку суддів Василь одноголосно виграв третій, п'ятий і восьмий раунди. У цих трьох випадках всі три рефері віддали мінімальну перевагу українцю, 10:9. Лінарес одноголосно виграв тільки два раунди - шостий і сьомий. Але при цьому за балами арбітрів Хорхе переміг Василя в шостому раунді з рахунком 10:8.

Якби долю бою визначали бали, невідомо, чи вдалося б перемогти українцю. Однак до цього справа не дійшла - в десятому раунді Василь відправив Лінареса в нокаут.

Ломаченко став першим боксером, якому вдалося завоювати три чемпіонські пояси у різних вагових категоріях всього за 12 боїв!

Нагадаємо, після Лінареса Ломаченко може зустрітися або з Менні Пак'яо, або з мексиканцем Раймундо Бельтраном. Також вже відома і дата наступного поєдинку українця.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції