Олімпіада-2020: хто виграв медалі 26 липня

Дата публікації
Олімпіада-2020: хто виграв медалі 26 липня

Associated Press

Нагороди знайшли своїх володарів у більш ніж двох десятках дисциплін.

У понеділок, 26 липня, стали відомі імена ще 21 олімпійського чемпіона Ігор у Токіо.

Дивіться також: Олімпійські ігри-2020 - день 3. Результати виступів українців за 26 липня

ТСН Проспорт розповідає, в яких дисциплінах були розіграні медалі третього дня Олімпійських ігор-2020.

Триатлон, чоловіки.

  • Золото - Крістіан Блюмменфельт (Норвегія)
  • Срібло - Алекс Ї (Велика Британія)
  • Бронза - Хайден Вільде (Нова Зеландія)

Плавання, 100 м, батерфляй, жінки.

  • Золото - Маргарет Макніл (Канада)
  • Срібло - Чжан Юйфей (Китай)
  • Бронза - Емма Маккеон (Австралія)

Плавання, 100 м, брас, чоловіки.

  • Золото - Адам Піті (Велика Британія)
  • Срібло - Арно Каммінг (Нідерланди)
  • Бронза - Ніколо Мартіненго (Італія)

Плавання, 400 м, вільний стиль, жінки.

  • Золото - Аріарне Тітмус (Австралія)
  • Срібло - Кейті Ледекі (США)
  • Бронза - Чи Бінцзе (Китай)

Плавання, 4x100 м, вільний стиль, чоловіки.

  • Золото - США
  • Срібло - Італія
  • Бронза - Австралія

Скейтбординг, стріт, жінки.

  • Золото - Момідзі Нісія (Японія)
  • Срібло - Райсс Ліл (Бразилія)
  • Бронза - Фуна Накаямі (Японія)

Стендова стрільба, скіт, жінки.

  • Золото - Ембер Інгліш (США)
  • Срібло - Діана Бакоса (Італія)
  • Бронза - Мень Вей (Китай)

Стрибки у воду, вишка, синхронні стрибки, чоловіки.

  • Золото - Томас Дейлі - Меттью Лі (Велика Британія)
  • Срібло - Чень Айсень - Цао Юань (Китай)
  • Бронза - Олександр Бондар - Віктор Минибаєв (ОКР)

Маунтінбайк, чоловіки.

  • Золото - Томас Підкок (Велика Британія)
  • Срібло - Матіас Флюкігер (Швейцарія)
  • Бронза - Давід Валеро (Іспанія)

Веслувальний слалом, каное, чоловіки.

  • Золото - Беньямін Савшек (Словенія)
  • Срібло - Лукаш Роган (Чехія)
  • Бронза - Сідеріс Тасіадіс (Німеччина)

Стендова стрільба, скіт, чоловіки.

  • Золото - Вінсент Генкок (США)
  • Срібло - Єспер Гансен (Данія)
  • Бронза - Абдулла Аль-Рашиді (Кувейт)

Стрільба з лука, командні змагання, чоловіки.

  • Золото - Південна Корея
  • Срібло - Китайський Тайбей
  • Бронза - Японія

Дзюдо, вагова категорія до 57 кг, жінки.

  • Золото - Нора Г'якова (Косово)
  • Срібло - Сара-Леоні Сізік (Франція)
  • Бронза - Цукаса Йосіда (Японія)
  • Бронза - Джессіка Клімкейт (Канада)

Дзюдо, вагова категорія до 73 кг, чоловіки.

  • Золото - Сехей Оно (Японія)
  • Срібло - Лаша Шавдатуашвілі (Грузія)
  • Бронза - Ценд-Очир Цогтбаатар (Монголія)
  • Бронза - Ан Чхан Рим (Південна Корея)

Спортивна гімнастика, командні змагання, чоловіки.

  • Золото - ОКР
  • Срібло - Японія
  • Бронза - Китай

Фехтування, шабля, жінки.

  • Золото - Софія Позднякова (ОКР)
  • Срібло - Софія Велика (ОКР)
  • Бронза - Манон Брюне (Франція)

Важка атлетика, вагова категорія до 55 кг, жінки.

  • Золото - Хіділін Діаз (Філіппіни)
  • Срібло - Кіюн Ліао (Китай)
  • Бронза - Зульфія Чиншанло (Казахстан)

Настільний теніс, змішані пари.

  • Золото - Дзюн Мідзутані / Міма Іто (Японія)
  • Срібло - Сюй Сінь / Лю Шивень (Китай)
  • Бронза - Лінь Юньжу / Чжен Іцзин (Китайський Тайбей)

Фехтування, рапіра, чоловіки.

  • Золото - Чун Ка Лонг (Гонконг)
  • Срібло - Даніеле Гароццо (Італія)
  • Бронза - Олександр Чупеніч (Чехія)

Тхеквондо, вагова категорія до 67 кг, жінки.

  • Золото - Матеа Єліч (Хорватія)
  • Срібло - Лорен Вільямс (Велика Британія)
  • Бронза - Рут Гбагбо (Кот-д'Івуар)
  • Бронза - Хедайя Вахбі (Єгипет)

Тхеквондо, вагова категорія до 80 кг, чоловіки.

  • Золото - Максим Храмцов (ОКР)
  • Срібло - Салех Ельшарабаті (Йорданія)
  • Бронза - Тоні Канаєт (Хорватія)
  • Бронза - Сеїф Еїсса (Єгипет)

Дивіться також: Календар Олімпіади-2020: коли змагаються українці

  • На Олімпіаді-2020 честь України захищають 157 олімпійців у 25 видах спорту (30 дисциплінах).
  • Збірна України вже завоювала дві бронзові медалі на Іграх у Токіо.
Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація