Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ребров назвав причину звільнення з "Аль-Ахлі"

Він залишився незадоволений діями керівництва клубу.

Колишній тренер клубу "Аль-Ахлі" Сергій Ребров назвав причину, через яку його звільнили з команди Саудівської Аравії.

За словами українського тренера, гравцям впродовж чотирьох місяців не платили зарплатню. У підсумку, це й стало приводом для розірвання контракту.

"Піднесли це, звичайно, не дуже красиво, але для мене не стало несподіваним. Мій контракт за схемою 1+1 добігав кінця, подовжити його ми могли тільки з обопільної згоди.

Я мав розмову з новими керівниками клубу, і я озвучив їм свою позицію. Уже більше чотирьох місяців футболістам і тренерам не платять заробітну плату, і те, що в такій ситуації ми до останнього туру билися за чемпіонський титул, - велика заслуга команди.

Я їм сказав, що поки не розрахуєтеся з футболістами, навіть розмовляти на цю тему не буду. Ось вони, мабуть, і вирішили піднести цю ситуацію так, ніби тренер не влаштував клуб, і не стали чекати матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Азії", - цитує слова Реброва zbirna.com.

Ребров заявив, що він у будь-якому разі покинув би клуб, адже зовсім нещодавно став батьком.

"Справа не тільки в боргах і в ситуації в клубі. У мене народилася дитина, і мені було б складно продовжувати там роботу. Так що мій вибір був очевидний. Наразі у мене на порядку денному - приємні сімейні клопоти. Пропозиції є, але поки на цю тему я говорити не хочу. Хоча довго без роботи, звичайно, не зможу".

Також Реброва не влаштувала й реакція українських ЗМІ щодо звільнення з команди.

"Здивувало, що цю тему відразу підхопили українські ЗМІ. Я ще не знав, а вони ніби чекали, коли Сергія Реброва звільнять. Могли б і з'ясувати деякі деталі, але замість цього вирішили показати, що наші тренери не можуть ніде працювати. Повірте, протриматися цілий сезон в Саудівській Аравії - це непросто. Там це вдалося тільки двом або трьом наставникам", - резюмував Сергій Ребров.

Нагадаємо, що Реброва звільнили з "Аль-Ахлі" 19 квітня 2018 року. Під керівництвом українця клуб з Саудівської Аравії став срібним призером чемпіонату та зумів з першого місця пробитися до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Азії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції