Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські футболісти використовували допінг на ЧС-2014 – ARD

Деякі з них і наразі готуються до ЧС-2018.

Німецький журналіст та автор низки фільмів про допінг у спорті Хайо Зеппельт випустив новий фільм, в якому стверджує, що гравці збірної Росії з футболу вживали допінг під час Чемпіонату світу у 2014 році.

Фільм журналіста вийшов в ефір 20 травня на телеканалі ARD. За його словами, як основне джерело інформації Зеппельт використовує інформатора WADA Григорія Родченкова, який раніше розповідав про вживання допінгу російськими олімпійськими спортсменами.

"У нас є інформація, що в 2014 році гравці збірної Росії, які зараз перебувають в складі команди і готуються до Чемпіонату світу - 2018, здали позитивні допінг-тести", - розповів журналіст в інтерв’ю Deutsche Welle.

У фільмі Зеппельт стверджує, що "брудні" проби російських футболістів у московській лабораторії були замінені на "чисті" та надіслані до FIFA. Він також зазначив, що FIFA отримало 155 допінг-проб, які потрібно перевірити.

"WADA провело рейд в Московській антидопінговій лабораторії, і тоді були конфісковані понад три тисячі проб представників різних видів спорту, серед них були і проби футболістів. У нас є дані, що тоді, в 2014 році, там були і проби гравців, які зараз перебувають в заявці збірної Росії на ЧС-2018. Тобто йдеться про неоднозначні проби 2014 року футболістів, які зараз в команді. В цьому і полягає питання. FIFA заявила, що провела якісь тести. Минулого тижня ми поставили їм запитання, чи провели вони повторне тестування на всі заборонені речовини і методи, але не отримали відповіді" - заявляє журналіст.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року МОК дискваліфікував збірну Росії з Олімпіади-2018 через допінговий скандал з Сочі-2014. За даними WADA, Московська лабораторія РУСАДА покривала російських спортсменів, що приймають допінг, Сочинська лабораторія приховувала випадки вживання допінгу з боку росіян, а міністерство спорту Росії за підтримки спецслужб контролювало маніпуляції з допінг-пробами.

Раніше повідомлялося про те, що FIFA застосує дуже жорсткі санкції до Росії, якщо буде доведена причетність їхніх футболістів до допінгу.

ВідеоФільм про допінг у російському спорті отримав "Оскар"

Документальний фільм Брайана Фогеля "Ікар" про допінг-скандал у Росії завоював премію американської кіноакадемії "Оскар". У Кремлі до таких нагород не були готові. Про скандальне кіно та інші "Оскари" дивіться просто зараз.

Фільм про допінг у російському спорті отримав "Оскар"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції