3455

Шева забиває у другому матчі поспіль / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Кияни виграли у Луцьку фактично без моментів біля воріт "Волині".

28-й тур Прем'єр-ліги завершився перемогою "Динамо" над "Волинню" у Луцьку.

Це був один з найважчих матчів "Динамо" у весняній частині сезону. Кияни виграли фактично без моментів біля воріт Шеліхова.

Щоправда, на 23-й хвилині кияни отримали право на 11-метровий. До м'яча підійшов Алієв і не зміг переграти Шеліхова.

А наприкінці тайму волиняни не реалізували дві відмінні нагоди. Спершу Савіч з кута воротарського замість прямого удару вирішив віддати передачу на партнера, а той не дістав м'яч. Потім Майкон блискуче пробив головою у дев'ятку, але Шовковський ціною травми плеча врятував ворота.

І коли йшла четверта компенсована хвилина до першого тайму, гості провели контратаку, яка завершилася голом Шевченка. Ідейє кинув у прорив по лівому флангу Ярмоленка, а той прострілив у штрафний майданчик. Шеліхов не порозумівся із захисником і відбив м'яч на Шеву. Ветеран "Динамо" з кількох метрів переправив сферу у порожні ворота.

З перших хвилин другого тайму господарі стали подовгу володіти м'ячем і періодично створювати небезпечні моменти. Найреальніші нагоди мав Сімінін. На 82-й хвилині удар капітана прийшовся у стійку, а трохи пізніше після його пострілу м'яч пролетів вище воріт.

Як зазначив після матчу керманич "Волині" Анатолій Дем'яненко, його підопічних підвела низька реалізація моментів.

Динамівці ж відверто провалили другий тайм, продемонструвавши абсолютно не чемпіонську гру. У порівнянні з "Шахтарем" кияни виглядають на порядок гірше. І якщо справа дійде до золотого матчу, то динамівцям доведеться вкрай важко.

Тим не менше, "золота" гонка триває. У наступному турі, матчі якого відбудуться 2 травня, "Динамо" поїде до Луганська, а "Шахтар" завітає до Харкова. Матч з ОСК "Металіст" дивіться у прямому ефірі на www.prosport.tsn.ua.

Крім того, наступної п'ятниці, 27 квітня, "Волинь" зіграє з "Шахтарем" у півфіналі Кубка України. Цей матч також дивіться на нашому сайті.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 28-й тур

Луцьк. Стадіон "Авангард". 11800 глядачів
Головний арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь)

Матч першого кола: 1:2

ВОЛИНЬ Луцьк - ДИНАМО Київ - 0:1

Волинь: 16. Шеліхов, 3. Сімінін (к), 6. Шиков, 18. Приндета, 2. Леандро, 10. Шарпар (7. Шумахер, 74'), 24. Ізворану, 29. Насонов (9. Герасимюк, 64'), 5. Рамон Лопес (17. Павлов, 80'), 11. Савіч, 20. Майкон

Запасні: 42. Неділько, 8. Скоба, 14. Масло, 99. Піщур

Динамо: 1. Шовковський (к) (35. Коваль, 46'), 2. Даніло Сілва, 3. Бетао, 5. Вукоєвич, 6. Попов, 7. Шевченко, 8. Алієв (45. Калитвинцев, 84'), 9. Ярмоленко, 11. Ідейє (77. Корреа, 55'), 36. Нінкович, 44. Алмейда

Запасні: 13. Мехмеді, 16. Трубочкін, 22. Кравець, 30. Каддурі

На 22-й хвилині Алієв не реалізував пенальті (Шеліхов відбив м'яч на кутовий). 11-метровий було призначено за гру рукою Приндети.

0:1 Андрій Шевченко, 45'+4' (кінець тайму пройшов в атаках "Волині", а забило "Динамо". Контратака киян - Ідейє кинув у прорив по лівому флангу Ярмоленка, а той прострілив у воротарський майданчик, де Шева, випередивши захисників, відправив м'яч у ворота)

Попередження: Мілош Нінкович, 23'; Леандро Алмейда, 43'; Андрій Ярмоленко, 45'+2'; Рамон Лопес, 52'; Сілвіу Ізворану, 67'

Волинь - Динамо - 0:1. Відеоаналіз