У чемпіонаті Англії відбулася чергова новорічна сенсація (відео)

1908

Ключовий епізод матчу - вилучення Джуру / Фото: AFP

Майже весь матч "Арсенал" вів у рахунку, але у підсумку не втримав навіть нічиєї.

Різдвяно-новорічні тури чемпіонату Англії продовжують радувати любителів сенсацій. Черговий несподіваний результат зафіксовано у лондонському дербі між "Фулхемом" та "Арсеналом". "Дачники" перемогли "канонірів" з рахунком 2:1.

Майже весь матч "Арсенал" вів у рахунку (відзначився Лоран Кошельни на 21-й хвилині), але залишившись удесятьох, не втримав навіть нічиєї. Команду підвів швейцарський захисник Йохан Джуру, який отримав другу жовту картку на 78-й хвилині.

Розплата для "канонірів" прийшла у заключні 10 хвилин матчу, коли господарі організували справжнісіньке пекло біля воріт Войцеха Щесни. На 85-й хвилині забив Стів Сідуелл, а на останній хвилині відзначився Боббі Замора.

"Фулхем" заслужив цю перемогу, піднявшись на 12-е місце в турнірній таблиці. А от "каноніри" випали із зони Ліги Чемпіонів, щойно туди піднявшись. "Арсенал" відстає від "Челсі" на одне очко, випереджаючи "Ліверпуль" на два.

Щоправда у мерсисайдців попереду справжнісінька битва з "Манчестер Сіті".