Україна повертається з Олімпіади з трьома медалями

Юні українські олімпійці / Фото: noc-ukr.org

Наша збірна, яка була представлена 23-ма олімпійцями, посіла 24-е загальнокомандне місце.

У неділю, 22 січня, у австрійському Інсбруці завершилися І Юнацькі зимові Олімпійські ігри. Українські спортсмени за 9 днів змагань вибороли три срібних нагороди.

Наша збірна, яка була представлена 23-ма олімпійцями у восьми видах спорту, ділить з Бельгією, Білоруссю та Великобританією 24-е загальнокомандне місце (у медальному заліку не враховуються нагороди у змішаних командних турнірах) серед 70-ти країн-учасниць Ігор.

В олімпійський літопис вписали свої імена танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін, фігурист Ярослав Паніот та Марія Долгополова з шорт-треку.

Цікаво, що Паніот та Долгополова стали медалістами у абсолютно новому форматі змагань. У командах об'єднувалися спортсмени з різних дисциплін та країн. Всі спортсмени, які брали участь у такому різновиді змагань з фігурного катання і шорт-треку, були поділені на рівні групи, в яких кожен атлет мав різний рівень підготовки.

А найуспішнішою командою Ігор-2012 стала Німеччина. Німці завоювали 8 золотих, 7 срібних і 2 бронзових медалі. А наші східні сусіди росіяни вибороли 5 золотих, 4 срібних і 7 бронзових медалей.