Знайомтесь, мій друг Айфон

Дата публикации
Просмотры
2492
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Знайомтесь, мій друг Айфон

Сучасні жінки, стверджує Олена Концевич, вибір між шубою та айфоном роблять завжди на користь останнього. Але у виграшу від цього лише пухнасті тварини.

"Ні, жодної помилки. Так, саме так, Айфон, з великої літери. Так, все правильно, цей мій друг, бойфренд, мама, коханець, ну і ще там кілька вакансій. Це також мій психолог, дієтолог, астролог, сексопатолог і мій приватний діджей. Можете називати його Айфон Афонович, я учора підібрала йому новий модний макінтошик ґумовенький. Можна Айфоша. Ну, це я його так називаю. В моменти ніжності. Що означає "просто телефон"?.. Та вам до нього рости і рости ще! Він точний час каже голосом Павла Табакова, а чого ви досягли у житті? Бувайте, злидні, не запрошуйте мене більше нікуди, нам не по дорозі. "Просто телефон!" Треба ж придумати!.."

Чи знаєте ви, що вісім з десяти сучасних жінок обрали б (якби мали таку змогу) саме айфон замість норкової шуби? Ну бо навіщо комусь шуба, коли є айфон. Айфон тобі і пісеньку заспіває, і мультики покаже, і заздрісну гикавку у подруг викличе. А з шубою що робити? Під сумку з клейонки а-ля Гермес вона не підійде, під туфлі з "ЦентрОбуві" тим паче. В театр її не надягнеш, бо в театр в наші дні ніхто не ходить, на шашлики на озеро – надто помпезно. Не в церкву ж у ній ходити в бабусиному селі. До того ж глобальне потепління на планеті, шуби сьогодні не в тренді. А от айфон… о, айфон!

Це чарівне слово однозначно змогло б відкривати славнозвісну печеру сорока розбійників замість якогось там "сезаму", якби Алі-баба дожив до наших днів. Це слово заворожує і змушує трепетати серця. Особливо серця тих, у кого стипендії вистачає лише на якийсь "Самсунг галаксі-2", а думки й душа прикипають до рундуків, на які саме викинули Його – прекрасний, дорогий, блискучий, новий айфон, котрий відрізняється від попереднього трикратно вищою ціною, однією новою програмкою, ну і тим, що після кількох тижнів використання корпус у нього стає гнучким, як політична позиція Сергія Тігіпка після виборів. Усі ми знаємо це вдарене гаджетами покоління, котре, вийшовши до кнайпи, замість спілкуватися, переписується через соцмережі. Але хіба можна порівняти це із абсолютним, засліплюючим культом айфона, який змушує сучасне жіноцтво цілком переглянути свої пріоритети? Бо що там шуба – переконана, що всі десять з десяти таких пані обрали б айфон не лише замість шуби, але й замість чоловіка, готового подарувати їй цю шубу. Не вірите?

А все насправді дуже просто. Який чоловік вас вчасно розбудить вранці, коли ви поспішатимете на укладку до перукаря? Обов'язково ж проспить, та ще й потім винною будете, бо у нього своїх справ по зав'язку, а ви переобтяжуєте його дурницями. А айфон вас не просто вчасно розбудить – він проконтролює, аби ви таки прокинулися, дасть вам, як любляча матінка, фору в 10 хвилин, та ще й не просто ганебно висмикне подушку у вас з-під голови, а увімкне, наприклад, улюблений трек від Майлі Сайрус. Або вийшли ви з новим другом на люди. Ну, там, в японський ресторан крутий, куди одні студенти юрфаку навідуються. А друг ваш – ні в тин, ні в ворота, мало того що пикою не вдався, то ще й сорочка у нього – не від Тома Тейлора. Стидоба, та й годі. А з айфоном можна і в свйонтки, і в пйонтки, і всім одразу зрозуміло стане, хто ви, і яка вам ціна. Все ще сумніваєтеся? Бойфренд ваш вам рецепт сезонної маски для обличчя скаже? Двісті доларів у рублі переведе? І взагалі, буде вам гідною компанією, коли вам нудно чи коли поганий настрій? Чорта лисого – нажлуктиться і піде з приятелями гальмонутими футбол дивитися. А айфончик – завжди з вами. І коли сумно, і коли весело… І отак їде дах у дамочок поволеньки та й їде. Ти підходиш комплімент зробити, а воно сидить на своєму айфоні "вконтактє" і дивиться на тебе, мов на мале пиво. Бо ти хто? Рядовий напівбомж, і зарплатня твоя – кіт наплакав. А вона – принцеса і фея, і в руці у неї – втілення 21 сторіччя, крутіше, ніж космічна ракета, про яку і Гагарін не мріяв. Тільки рожева, і брелок з брюликами на неї можна повісити. А чого ти, кажеш, досяг у житті?.. Отож-бо.

Отак і відходять у небуття нормальні (це коли без айфона) людські стосунки. А що ви думаєте. Мені розповідали, що одна мамзель примудрилася з свого гаджета навіть вібратор зробити – якось щось із чимось скріплювала, монтувала, а тоді ставила інший телефон на автододзвін. І – вічний кайф. Ну, це так, між іншим, кожен розважається, як йому зажадається. Але коли твоїм кращим другом стає китайський шматок пластмаси, пора бити на сполох. І на сполох б'ють, найчастіше – конкуренти, себто, різні біологічні гомо сапієнси. Ну, там, увагу на себе звернути намагаються, з шубою підкотити. Довести, що вони – краща кандидатура в партнери. А я б по-іншому чинила. Я одразу проводила б тест на айфонутість і запитувала, чи хоче вона шубу. І якщо хоче – з такою можна одразу під вінець. Така вас і в японський ресторан виведе (шубу вигуляти), і двісті доларів без калькулятора порахує. А коли ваша дама просить замість шуби купити їй айфон – добра не жди. Бо повернетесь додому одного дня, а на вашому місці в ліжку – китайський модернізований будильник.. І співайте їй тоді про маски для обличчя, скільки хочете – не поможе.

Похожие темы:

Дата публикации
Просмотры
2492
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Следующая публикация