В 11-й день Олімпіади в Сочі розіграно 4 комплекти медалей.

Пн Вв Ср Чт Пт Сб Нд
      6 лютого 7 лютого 8 лютого 9 лютого
10 лютого 11 лютого 12 лютого 13 лютого 14 лютого 15 лютого 16 лютого
17 лютого 18 лютого 19 лютого 20 лютого 21 лютого 22 лютого 23 лютого

23:09 фрістайлісти Микола Пудзерко і Олександр Абраменко боротимуться за медалі у акробатиці, а біатлоністки Валя і Віта Семеренко, Олена Підгрушна і Юлія Джима візьмуть участь у мас-старті
Reuters
Канадієць Дрю Дауті закинув дві шайби у ворота фінського воротаря Раста. Після гри хокеїсти потисли руки
21:40 11-й день Олімпіади закінчився матчем Фінляндія - Канада. Канадці перемогли з рахунком 2:1. Переможну шайбу закинув Дрю Дауті на третій хвилині овертайму
21:15 закінчився матч Росія - Японія. Росіянки перемогли азіаток з рахунком 6:3.
21:10 новини хокею: хокеїстки Росії перемагають Японію з рахунком 6:3, а фіни завдяки шайбі Туомо Рууту зрівняли рахунок у грі з Канадою - 1:1
21:03 після другої сесії заїздів у бобслеї лідирує російська двійка Росія-1. На друге місце піднявся швейцарський боб Швейцарія-1, а на третє опустилися американці США-1. Третя і четверта сесії заїздів пройдуть у понеділок
фігуристи Меріл Девіс і Чарлі Вайт
Reuters
Американська танцювальна пара Меріл Девіс / Чарлі Вайт лідирує після короткої програми
20:55 найкращі бали за короткий танок отримав американський дует Меріл Девіс / Чарлі Вайт. Судді оцінили їх виступ 78.89 балами
20:48 танцювальні пари закінчили виконання коротких програм. Український дует Шивон Хікін-Кенеді / Дмитро Дунь посів останнє 24-те місце
20:45 в медальному заліку продовжує лідирувати Німеччина. А на друге місце вирвалися Нідерланди завдяки тріумфу ковзанярок на 1500 метрів. До того ж, Нідерланди лідирують і за кількістю медалей - 17
20:15 російські хокеїстки перемагають японок з рахунком 4:2. Росіянки зіграють з командою Фінляндії матч за 5-е місце, а у грі за сьоме місце Японія зіграє з Німеччиною
Reuters
Канадці перемогли фінів і вийшли у чвертьфінал напряму
19:45 новини хокею:
у матчі групи В чоловічого турніру зустрічаються Фінляндія і Канада. Родоначальники хокею перемагають завдяки шайбі Дрю Дауті на 14-й хвилині.
у матчі жіночого турніру Росія перемагає японок з рахунком 1:0. Це гра за 5-8 місця
бобслейна команда Росія 1
Reuters
Бобслейна команда Росія 1 лідирує після першої сесії заїздів
19:44 завершилася перша сесія заїздів у бобслеї. Лідирують росіяни з рекордом траси - 56.25 секунд. Друге і третє місця у американських бобів. США-1 програє росіянам 0.09 секунди, а США-2 - 0.2 секунди. Ямайські бобслеїсти фінішували останніми (30 місце)
19:01 на бобслейній трасі лідирують росіяни. Причому, з рекордним часом.
18:33 через скасування біатлонного мас-старту біля станції канатної дороги "Гірський притулок" в Сочі утворилося стовпотворіння людей – в черзі вже майже 3 тисячі. Однією з причин "затору" називається непрацююча канатна дорога.
18:25 щодо біатлону, то завтра відбудеться одразу два мас-старти. О 8:00 пройде чоловіча гонка, а  17:00 заплановано старт жіночої гонки.
густий туман в Сочі
Reuters
Густий туман скасував мас-старт в Сочі
18:15 на Олімпіаді стартують змагання бобслеїстів. Сьогодні відбудуться перший і другий заїзди у чоловічих "двійках". Українські бобслеїсти на Олімпіаду не поїхали, на відміну від ямайських
17:54 скажемо відверто, шанси на участь в довільну програму є мінімальними
17:51 судді оцінили виступ наших фігуристів низьким балом - 41.90. Наш дует посідає шосте місце, останнє серед пар, які вже виступили.
17:47 в ці хвилини у палаці "Айсберг" короткий танок виконує українська пара Шивон Хікін-Кенеді / Дмитро Дунь
17:45 стартувала 11-а сесія матчів на чоловічому турнірі з керлінгу. Китай - Канада, США - Швеція, Норвегія - Швейцарія і Німеччина - Данія
17:43 завдяки п'ятій перемогі в ковзанярському спорті Нідерланди піднялися на друге місце у медальному заліку Олімпіади
17:39 легенда ковзанярського спорту 27-річна Ірен Вуст завоювала третю медаль в Сочі (раніше виграла "золото" на 3000 м і "срібло" на 1000 м) і шосту в кар'єрі. А 22-річна Ван Бек завоювала першу медаль на дебютних для себе Іграх
17:35 що цікаво, Тер Морс спеціалізується в шорт-треку, а у ковзанярському спорті раніше не показувала високих результатів. І ось одразу олімпійське "золото"
17:33 олімпійською чемпіонкою на дистанції 1500 метрів стала нідерландська ковзанярка Йорін Тер Морс. "Срібло" виграла Ірен Вуст, а "бронзу" - Лотте Ван Бек, яка стартувала в останньому забігу. Весь подіум - нідерландський. Четвертою також стала представниця країни тюльпанів Марріт Ленстра
17:27 біатлону сьогодні не буде. Через погану видимість на трасі організатори перенесли чоловічий мас-старт на понеділок. Гонка розпочнеться о 8:30 за київським часом
ковзанярка Йорін Тер Морс
Reuters
Нідерландська ковзанярка Йорін Тер Морс виграла золото з "олімпійським" рекордом
17:23 на "Адлер-Арені" закінчуються змагання ковзанярок на дистанції 1500 метрів. Забіги виконали 30 спортсменок з 36-ти. Лідерство захопили три нідерландки - Йорін Тер Морс, Ірен Вуст та Марріт Ленстра
17:05 у льодовому палаці "Айсберг" стартують змагання з фігурного катання. Сьогодін танцювальні дуети виконують короткий танець. Український дует Шивон Хікін-Кенеді / Дмитро Дунь виступить під номером 6
16:58 збірна Росії з хокею в серії булітів перемогла Словаччину. Але ця перемога не дозволила росіянам вийти у чвертьфінал напряму. Господарям доведеться грати матч за вихід у чвертьфінал.
16:54 чоловічий мас-старт у біатлоні перенесено щонайменше на годину через густий туман. О 18:00 організатори вирішать, чи варто проводити гонку сьогодні. Зараз на трасі видимість складає близько 30-40 метрів
16:50 відбулося 9 з 18-ти забігів на дистанції 1500 метрів серед ковзанярок. Лідирує нідерландка Йорін Тер Морс, яка встановила олімпійський рекорд - 1:53.51 хв
16:45 новини хокею:
Словенія - США - 1:5. Американці здобули третю перемогу в трьох матчах. Філ Кессел оформив хет-трик, по шайбі закинули Раян Макдона і Девід Бейкс. За словенців гол престижу на рахунку Марселя Родмана
Росія - Словаччина - 0:0. Після 65 хвилин на табло нулі. Переможець матчу визначиться в серії булітів
15:38 Канада і Швеція вже вийшли у півфінал турніру. А ще дві путівки розіграють шість збірних
15:38 завершилися матчі 10-ї сесії на жіночому турнірі з керлінгу:
США - Канада - 6:7
Швеція - Росія - 5:4
Данія - Республіка Корея - 7:4
Японія - Швейцарія - 9:7
15:37 на хокейних аренах без змін: Словаччина - Росія - 0:0, Словенія - США - 0:2
14:45 у матчі Словаччина - Росія поки нулі на табло
14:45 американці закинули вже дві шайби у ворота словенців. На другій і п'ятій хвилинах відзначився Філ Кессел
14:21 за декілька хвилин розпочнуться ще два хокейні матчі у чоловіків: Росія - Словаччина, Словенія - США.
13:54  на другому місці - російські лижники (+27.3), на третьому - французи (+31.9).
Шведські лижники виграли естафету
Reuters
Шведські лижники Ларс Нельсон, Даніель Річардссон, Юхан Ульссон та Маркус Хельнер святкують перемогу у чоловічій естафеті
13:53 у чоловічій естафеті з лижних гонок олімпійське "золото" взяла команда ШвеціїЛарс Нельсон, Даніель Річардссон, Юхан Ульссон та Маркус Хельнер завершили дистанцію за 1:28:42.0 год.
12:34 хокей. Результати матчів: Фінляндія - Німеччина - 2:1 (жінки), Австрія - Норвегія - 2:1 (чоловіки).
12:00 тим часом стартувала чоловіча естафета на 4х10 км у лижних гонках.
Єва Самкова
Reuters
Чеська сноубордистка Єва Самкова виграла сноуборд-крос
12:00 Єва Самкова приносить Чехії перше "золото" Сочі. Єва завоювала медаль найвищого ґатунку зі сноуборд-кросу. Друге місце посіла канадійка Домінік Мальте, третє - француженка Хлоя Деспьош.
12:00 розпочалися чотири матчі з керлінгу у жінок, 10 сесія. США - Канада, Швеція - Росія, Данія - Корея, Японія - Швейцарія.
11:38 відбулися чвертьфінальні заїзди у сноубордисток, за результатами яких у півфінал кваліфікувалися 12 спортсменок.
11:01 тим часом тривають матчі з хокею: у жіночій кваліфікації Фінляндія перемагає Німеччину 2:1, у чоловічому попередньому раунді Групи В Австрія у грі з Норвегією веде з рахунком 2:0.
10:44 сьогодні розігруються медалі у видовищній дисципліні сноубордингу - сноуборд-кросс. Вже відбулися заїзди посіву - спортсменки визначали стартові номери. О 11:15 відбудуться чвертьфінальні заїзди
10:35 тепер в доробку Янсруда медалі всіх гатунків
гірськолижник К'єтіль Янсруд
Reuters
Норвежець К'єтіль Янсруд виграв супергігант
10:33 першими сьогодні розіграли медалі гірськолижники у супергіганті. "Золото" виграв норвежець К'єтіль Янсруд, "срібло" - американець Ендрю Вайбрехт, а "бронза" дісталася двом спортсменам - американцю Боде Міллеру і канадійцю Яну Худеку.
10:24 у півфінал достроково вийшли шведські керлінгісти. Близькі до півфіналу Китай, Канада і Велика Британія. Вихід у півфінал також претендує Норвегія.
10:21 традиційно, ігровий день стартував у центрі для керлінгу. Відбулися матчі 10-ї сесії на чоловічому турнірі:
США - Канада - 6:8
Швеція - Росія - 8:4
Велика Британія - Норвегія - 6:7
10:21 Вітаємо у онлайн-центрі одинадцятого дня Олімпіади в Сочі