Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США виділять Україні 250 млн доларів для української армії

Кошти призначенні для посилення обороноздатності України.

В офіційному проекті оборонного бюджету Сполучених Штатів на 2020 рік для  України передбачили 250 мільйонів доларів. Кошти виділили в рамках програми "Ініціатива безпекової допомоги Україні", повідомило українське посольство в США на своїй сторінці у Facebook.

Гроші планують спрямувати  "на підтримку Збройних Сил та національних сил безпеки України" і для заміни озброєння і товарів оборонного призначення, які надали Сполучені Штати.

Бюджетний запит має пройти обговорення в Конгресі США, де можуть внести зміни і доповнення. Порівняно з нинішнім роком сума збільшилася на 50 мільйонів доларів. Але реальні обсяги допомоги Україні будуть відомі після завершення всього процесу проходження документа.

Нагадаємо, Державний департамент США планує виділити більше півмільйона доларів на вільний інтернет в Україні. Його мета – розвинути і підтримати свободу слова в країні. У Штатах також виділять 661 мільйон доларів на боротьбу з пропагандою Кремля на території Європи і Азії.

ВідеоУ США ухвалили проект закону, який вперше декларує невизнання влади Кремля над Кримом

Відповідний проект закону ухвалили у палаті представників Конгресу США. Документ вперше декларує невизнання влади Кремля над українським півостровом як основну політику Вашингтона. І не лише територіально, а й у повітряному та водному просторі. У законі зазначено - усім федеральним департаментам та агентствам США забороняється  здійснювати будь-які дії та надавати підтримку, яка може суперечити політиці США стосовно Криму.  

У США ухвалили проект закону, який вперше декларує невизнання влади Кремля над Кримом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції