Американець отримав кулю в лоб та сам доїхав до лікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік у важкому стані.

У місті Чикаго (США) чоловік отримав кулю в голову і самостійно доїхав на машині до лікарні. Про це повідомляє сайт телерадіокомпанії ABC News.

Близько опівночі 28-річний чоловік їхав на своєму автомобілі, коли невідомий вистрілив з рушниці. Куля потрапила водієві в голову. Після цього потерпілий самостійно проїхав близько двох кілометрів до лікарні і звернувся за медичною допомогою.

Медики оцінюють його стан, як важкий. Поліція розслідує обставини стрілянини. Потерпілий не зміг повідомити співробітникам правоохоронних органів точне місце, де це сталося.

Правоохоронці не знають, чи намагались вбити чоловіка, чи він став випадковою жертвою.

Нагадаємо, 45-річному канадцю вдалося вийти переможцем з двобою з 160-кілограмовим ведмедем. Після кривавої бійки чоловік на велосипеді доїхав до туристичної бази, де йому надали допомогу.

Відео Розслідувати справу про стрілянину під час масової бійки у Києві буде нова група прокурорів

З вимогою змінити процесуальних керівників до столичної прокуратури прийшла сотня бійців  "Муніципальної варти". Учасники бойових дій та ветерани АТО, які охороняють громадський порядок в Києві, обурені зняттям підозри з головного фігуранта кримінальної справи.  

Розслідувати справу про стрілянину під час масової бійки у Києві буде нова група прокурорів

Залиште свій коментар

Вибір редакції