Анатолій Чубайс "по-тихому" одружився втретє

Дата публікації
Перегляди
3086
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Анатолій Чубайс "по-тихому" одружився втретє

Дуня Смирнова стала третьою дружиною Чубайса / Фото: РИА Новости

Анатолій Чубайс підтвердив, що одружився з ведучою Дунею Смирновою: "Сподіваємося жити в любові і злагоді".

Відомий російський політик, нині глава "Роснано" Анатолій Чубайс одружився втретє. Його новою дружиною стала телеведуча та режисер Дуня Смирнова.

"Ми з Дунею Смирновою дійсно одружилися. Весілля не влаштовували, а просто тихо відзначили удвох. Велике спасибі всім, хто нас привітав. Сподіваємося жити в любові і злагоді. Чого щиро і вам всім бажаємо", - написав Чубайс у своєму блозі в LiveJournal.

Трохи пізніше він зазначив у своєму Twitter: "Просто лавина привітань! У ЖЖ і в Твіттері майже сотня за 15 хвилин. І всі - добрі і щирі. Всім величезне спасибі від нас з Дунечкою!"

Непідтверджені відомості про те, що 58-річний Чубайс залишив свою другу дружину - економіста Марію Вишневську, з якою прожив 22 роки – з'явилися в ЗМІ ще минулого тижня. Його одруження зі 42-річною Смирновою не пройшло непоміченим у колах російської еліти.

Так, світська левиця Ксенія Собчак записала у своєму Twitter: "Звичайно ж, Авдотья Смирнова не винна, що словосполучення "щастя з Чубайсом" для багатьох звучить як анекдот".

Авдотья Смирнова - онучка радянського письменника Сергія Смирнова, автора роману "Брестська фортеця". Разом з Тетяною Толстою Дуня Смирнова веде програму "Школа лихослів'я" на каналі НТВ, також вона пише сценарії документальних і художніх фільмів, а в 2006 році розпочала свою режисерську діяльність фільмом "Зв'язок".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3086
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація