Азербайджан розпочав масштабні навчання з 30 тисячами військових

До навчань залучено понад 250 одиниць танків і бронетехніки.

У неділю, 16 квітня, в Азербайджані стартували масштабні військові навчання, під час яких збираються перевірити бойову готовність військ, організацію управління силами і засобами, їхню взаємодії в умовах наближеності до бойових.

Про це повідомили в Міноборони Азербайджану.

"Згідно із затвердженим Президентом Азербайджанської Республіки, Верховним Головнокомандувачем Збройними Силами Ільхамом Алієвим планом, 16-го квітня почалися широкомасштабні навчання з метою перевірки бойової готовності військ, організації управління силами і засобами, їх взаємодії в умовах наближених до бойових", — йдеться в повідомленні.

Між іншим, на навчання залучені до 30 тисяч військовослужбовців особового складу, понад 250 одиниць танків і бронетехніки, до 200 ракетно-артилерійських установок різного калібру, реактивних систем залпового вогню і мінометів.

Крім того, буде задіяно 25 одиниць бойової авіації різного призначення, а також нові засоби радіоелектронної розвідки і безпілотні літальні апарати.

Зазначають, що навчання триватимуть до 21-го квітня.

Нагадаємо, в березні Міністерство оборони Азербайджану повідомило про нанесення артилерійського удару по вірменському опорному пункту в районі Нагірного Карабаху.

До слова, конфлікт між Азербайджаном і Вірменією через Нагірний Карабах почався 1988 року, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабаська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР. 

Залиште свій коментар