Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бангладеш переселить 100 тисяч рохінджа на безлюдний острів

Скоро почнуться роботи з облаштування острова для проживання.

Влада Бангладеш планує переселити на безлюдний острів 100 тисяч мусульман етнічної меншини рохінджа, котрі живуть у країні як біженці із сусідньої М'янми.

Про це повідомляє CNN.

За даними видання, уряд Бангладеш виділить 278 мільйонів доларів на реалізацію плану з переселення 100 тисяч із мільйона мусульман рохінджа, котрі як біженці проживають на території країни, на безлюдний острів Тенгар Чар. Переселення має відбутися до листопада 2019 року. 

Повідомляється, що вже скоро має початися будівництво на острові, що передбачає облаштування його для життя 100 тисяч осіб.

Фотогалерея Більше 100 вбитих, тисячі біженців: на кордоні між М'янмою і Бангладеш спалахнуло масштабне насильство (14 фото)

Як відомо, до Бангладеш від серпня прибули 626 тисяч мусульман рохінджа, котрі потерпали від переслідувань у М'янмі. Зважаючи на те, що у країні і так перебувало понад 300 тисяч біженців, кількість представників цієї етнічної групи досягла майже мільйона.

Нагадаємо, за даними звіту Верховного комісара ООН з прав людини, М'янма почала силоміць виганяти з країни представників меншини рохінджа ще до терактів 25 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції