Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Байкер "Хірург" від імені "групки ображених" виступив проти Райкіна

Промова художнього керівника "Сатирикону" викликала масу обговорень.

У Росії вибухнув скандал навколо промови актора, режисера і художнього керівника театру "Сатирикон" Костянтина Райкіна, в якій він звинуватив керівництво країни у обмеженні свободи творчості.

24 жовтня на форумі Союзу театральних діячів Росії Райкін заявив, що в країні настають "дуже страшні часи", повернення до репресій і цензури, і творчі люди повинні об'єднатися в протистоянні, щоб не допускати закриття вистав, виставок і т. п.

"Мистецтво має досить фільтрів з режисерів, художніх керівників, критиків, душі самого художника. Це носії моралі. Не треба робити вигляд, що влада — це єдиний носій моральності і моралі", — сказав Райкін.

Водночас діяч заявив, що вважає громадські організації, які закликають до скасування культурних подій, проплаченими "групками ображених", які ведуть себе дуже нахабно за повного потурання влади.

"Не вірю я цим групам обурених і скривджених людей, у яких, бачте, ображені релігійні почуття. Вірю, що вони проплачені... А ще всі ми знаємо, що словами про моральність, Батьківщину і народ, і патріотизм прикриваються, як правило, дуже низька мета", - заявив актор.

Промову Райкіна близько до серця прийняв президент мотоклубу "Нічні вовки" Олександр "Хірург" Залдостанов – постійний учасник проурядових акцій, особисто знайомий з російським президентом.

"Диявол завжди спокушає свободою! А під виглядом свободи ці райкіни хочуть перетворити країну в стічну канаву, по якій текли б нечистоти. Чекати ми не будемо, і я зроблю все, щоб захистити нас від американської демократії. Незважаючи на всі репресії, які вони поширюють по всьому світу!", – сказав лідер "Нічних вовків".

Байкер вважає, що Росія є "єдиною країною, у кого дійсно є свобода".

"Райкіни в Америці не існували б, а у нас існують", – сказав "Хірург", пообіцявши все висловити акторові під час особистої зустрічі.

Зазначимо, що в середині жовтня громадський рух "Семья, любов, отечество" виступив проти показу в опері Омська мюзиклу "Ісус Христос – суперзірка". В кінці вересня активістами громадської організації "Офіцери Росії" була закрита виставка фотографа Джока Стерджеса в Центрі братів Люм'єр, присвячена жінкам і дівчаткам з нудистських громад. У березні 2015 року оперу "Тангейзер" в Новосибірському оперному театрі закрили через скарги "православних активістів". Багато діячів підтримали Райкіна в його критиці влади, одночасно деякі зазначили, що таким категоричним діяч став після припинення держфінансування його театру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції