Байкер "Хірург" від імені "групки ображених" виступив проти Райкіна

Промова художнього керівника "Сатирикону" викликала масу обговорень.

У Росії вибухнув скандал навколо промови актора, режисера і художнього керівника театру "Сатирикон" Костянтина Райкіна, в якій він звинуватив керівництво країни у обмеженні свободи творчості.

24 жовтня на форумі Союзу театральних діячів Росії Райкін заявив, що в країні настають "дуже страшні часи", повернення до репресій і цензури, і творчі люди повинні об'єднатися в протистоянні, щоб не допускати закриття вистав, виставок і т. п.

"Мистецтво має досить фільтрів з режисерів, художніх керівників, критиків, душі самого художника. Це носії моралі. Не треба робити вигляд, що влада — це єдиний носій моральності і моралі", — сказав Райкін.

Водночас діяч заявив, що вважає громадські організації, які закликають до скасування культурних подій, проплаченими "групками ображених", які ведуть себе дуже нахабно за повного потурання влади.

"Не вірю я цим групам обурених і скривджених людей, у яких, бачте, ображені релігійні почуття. Вірю, що вони проплачені... А ще всі ми знаємо, що словами про моральність, Батьківщину і народ, і патріотизм прикриваються, як правило, дуже низька мета", - заявив актор.

Промову Райкіна близько до серця прийняв президент мотоклубу "Нічні вовки" Олександр "Хірург" Залдостанов – постійний учасник проурядових акцій, особисто знайомий з російським президентом.

"Диявол завжди спокушає свободою! А під виглядом свободи ці райкіни хочуть перетворити країну в стічну канаву, по якій текли б нечистоти. Чекати ми не будемо, і я зроблю все, щоб захистити нас від американської демократії. Незважаючи на всі репресії, які вони поширюють по всьому світу!", – сказав лідер "Нічних вовків".

Байкер вважає, що Росія є "єдиною країною, у кого дійсно є свобода".

"Райкіни в Америці не існували б, а у нас існують", – сказав "Хірург", пообіцявши все висловити акторові під час особистої зустрічі.

Зазначимо, що в середині жовтня громадський рух "Семья, любов, отечество" виступив проти показу в опері Омська мюзиклу "Ісус Христос – суперзірка". В кінці вересня активістами громадської організації "Офіцери Росії" була закрита виставка фотографа Джока Стерджеса в Центрі братів Люм'єр, присвячена жінкам і дівчаткам з нудистських громад. У березні 2015 року оперу "Тангейзер" в Новосибірському оперному театрі закрили через скарги "православних активістів". Багато діячів підтримали Райкіна в його критиці влади, одночасно деякі зазначили, що таким категоричним діяч став після припинення держфінансування його театру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: