Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бельгійський карнавал викреслили зі списку культурної спадщини ЮНЕСКО через антисемітизм

Відповідний комітет констатував, що прояви неприйнятної поведінки системні, тому не можуть бути підтримувані.

Сесія міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини виключила зі списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО карнавал в бельгійському Алсті. Причиною такого рішення вказані систематичні прояви антисемітизму та расизму.

"У зв'язку з пропозицією, наданою секретаріатом ЮНЕСКО, комітет базував своє рішення на тому факті, що систематичне повторення расистських і антисемітських уявлень несумісне з основними принципами Конвенції 2003 року про національну охорону нематеріальної культурної спадщини", - йдеться в офіційному повідомленні організації.

Там також наголошується, що "ЮНЕСКО дотримується своїх основоположних принципів гідності, рівності і взаємної поваги між народами та засуджує всі форми расизму, антисемітизму і ксенофобії". Тому щорічний карнавал в Алсті, котрий було визнано нематеріальною культурною спадщиною світового значення, не пробув у списку ЮНЕСКО і 10 років.

Відео Дмитро Комаров побував в епіцентрі карнавалу в Ріо-де-Жанейро

Неймовірне видовище, нереальні костюми та запальні танці.  Дмитро Комаров потрапив на наймасштабніший карнавал світу, який проходить у Ріо-де-Жанейро.  Тисячі людей з різних куточків планети мріють одного разу опинитися в епіцентрі грандіозної вечірки. Що найбільше вразило нашого мандрівника - дивіться у програмі "Світ навиворіт"  сьогодні о 22:45 на каналі 1+1.  

Дмитро Комаров побував в епіцентрі карнавалу в Ріо-де-Жанейро

Залиште свій коментар

Вибір редакції