Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці блискуче проявили себе на "Карнавалі культур" у Берліні

Танці та вбрання учасників дійства оцінювало спеціальне журі.

Найкращий костюм – український. Так вирішило журі яскравого "Карнавалу культур", який відгримів у Берліні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У святковій ході співали й танцювали 70 гуртів з усіх куточків світу. Під пекучим сонцем бразильські колективи танцювали самбу та створювали атмосферу карнавалу в Ріо-де-Жанейро. Ритмами барабанів дивували хлопці з Республіки Конго. "Ми показуємо сьогодні африканську культуру, африканську музику і костюми, саме тут, у Берліні, на карнавалі культур", - радів Дам’ян Нінчаса. У кілті та з волинкою прибули на дійство шотландці. Українці ж танцювали гопака і демонстрували автентичне вбрання.

ВідеоУкраїнці запалювали на феєричному "Карнавалі культур" у Берліні

Найкращий костюм – український - так вирішило журі яскравого "Карнавалу культур", який відгримів у Берліні. У святковій ході співали й танцювали сімдесят гуртів з усіх куточків світу. Під пекучим сонцем запалювали бразильські й африканські колективи, а українці танцювали гопака і демонстрували автентичне вбрання.  

Українці запалювали на феєричному "Карнавалі культур" у Берліні

Запальні танці не залишають глядачів байдужими, як і одяг. Його учасники фесту шукали в колекціонерів або ж навіть брали у власних родинах – наприклад, одна з українок вдягнула бабусину весільну сукню: "В якій вона виходила заміж, і вона дозволила мені репрезентувати українську культуру в Берліні на карнавалі культур. Бабуся, привіт, бабуся дуже тебе люблю, дякую тобі за все!"

Проводити "Карнавал культур" у Берліні почали в 1990-х, як захід проти расизму і за мультикультурність. Захід не дарма проходить у районі Кройцберг – там пліч-о-пліч живуть десятки різних національностей. Подивитися на дійство збирається понад мільйон глядачів. Поліція за порядком стежить, але заради свята дозволяє гарцювати на дахах або навіть проносити заборонені драбини, які здають охочим за євро.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг

Залиште свій коментар

Вибір редакції