Березовський анонсував створення власної "Партії Воскресіння"

Дата публікації
Перегляди
1304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Березовський анонсував створення власної "Партії Воскресіння"

Березовський закликав відсторонити від влади "язичницьку партію "Єдина Росія" / Фото: AFP

Опальний російський олігарх закликав об'єднатися "на хрестовий похід проти язичницького мракобісся".

Опальний російський олігарх Борис Березовський, який з 2001 року проживає в Лондоні, оголосив про створення власної партії.

Як повідомив бізнесмен у своєму блозі в LiveJournal, це має бути революційна партія ліберального спрямування. Щодо її назви він висунув дві пропозиції – "Християнсько-демократична революційна партія Росії" або "Партія Воскресіння".

"Християнська - тому що любов і свобода - основа нашої партійної ідеології. Демократична - тому що тільки демократична політична система в Росії може забезпечити реалізацію нашої ідеології. Революційна - тому що зміна язичницького менталітету на християнський - є революція. "Партія Воскресіння" - тому що ми оголосимо про народження партії у Воскресіння Христове - 15 квітня", - пояснив Березовський.

Він наголосив, що новій політичній силі не знадобиться реєстрація.

"Першочергове завдання нашої партії - зламання злодійського режиму. Тому було б, принаймні, дивно просити злочинців дати життя їхнім могильникам. Більше того, реєстрація будь-якої політичної партії путінськими нелегітимними інститутами влади - нелегітимна, і означає змову її засновників з Кремлем", - зазначив мільярдер.

На його думку, новій партії потрібна не реєстрація, а "Благословення на хрестовий похід проти язичницького мракобісся, за життя в свободі і в любові".

Березовський закликав спрямувати всю енергію ідейних громадян в одне русло - відсторонення від влади Володимира Путіна і "язичницької партії "Єдина Росія".

Нагадаємо, в Росії проти Березовського порушено кілька кримінальних справ за різними злочинами – від фінансових махінацій та шахрайства до спроби державного перевороту з самозахопленням влади.

Водночас перед останніми виборами президента, на яких переміг Володимир Путін, Березовський активізував свою громадсько-політичну діяльність, публікуючи листи із закликами змінити владу в Росії та забрати повноваження у "типового диктатора" Путіна.

Дата публікації
Перегляди
1304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація