Білоруська авіакомпанія "Белавіа" скасувала рейси до понад 20 країн світу

Дата публікації
Перегляди
350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білоруська авіакомпанія "Белавіа" скасувала рейси до понад 20 країн світу

Фото: Associated Press

Наразі рейси виконують, зокрема, до Вірменії, Азербайджану, Грузії, Росії.

Білоруська авіакомпанія "Белавіа" скасовує рейси до міст 21 країни світу, а також рейси у зворотньому напрямку.

Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Наразі авіакомпанія призупинила рейси до Литви, Великої Британії, Франції, України, Латви, Фінляндії, Чехії, Швеції, Естонії, Польщі, Італіі, Нідерландів, Німеччини, Австрії, Бельгії, Іспанії, Росії (Калінінграду), Угорщини, Молдови, Сербії, Кіпру.

Наразі "Белавіа" продовжує виконувати рейси до Вірменії, Азербайджану, Грузії, Росії, Ізраїлю, Казахстану, Туреччини, Узбекистану і ОАЕ.

Як повідомлялося, 24 травня саміт держав Євросоюзу ухвалив заборону білоруським авіакомпаніям здійснювати рейси до ЄС і польоти над територією Євросоюзу, а також рекомендував європейським перевізникам відмовитися від польотів в повітряному просторі цієї країни. 

Україна припинила авіасполучення з Білоруссю від 3:00 26 травня. Також українським авіакомпаніям та літакам забороняють виконувати польоти в повітряному просторі Білорусі.

Нагадаємо, літак рейсом Афіни-Вільнюс майже залишив повітряний простір Білорусі, але раптом розвернувся і замість Вільнюса полетів до Мінська. З'ясувалося, що на борту був Роман Протасевич – білоруський опозиційний журналіст, колишній головред телеграм-каналу NEXTA. Пів року тому в країні його оголосили у міжнародний розшук, бо звинувачують в екстремізмі та тероризмі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Примусове приземлення літака у Мінську
Дата публікації
Перегляди
350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація