Білоруська "Наташа" розповіла, як крутила кохання з Брейвіком

Дата публікації
Перегляди
2815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білоруська "Наташа" розповіла, як крутила кохання з Брейвіком

Колишня подружка називає вбивцю 77 людей шовіністом

Норвезький терорист їздив до Мінська до своєї подружки. Дівчина зізналася, що він був шовіністом.

Норвезька газета Dagbladet відшукала колишню подружку терориста Андерса Брейвіка – "Наташу" з Білорусі, яка зараз вийшла заміж та проживає в США.

Брейвік познайомився з дівчиною в 2005 році через сайт знайомств, де західні чоловіки підшукують собі наречених зі Східної Європи. За контактні дані цієї "Наташі" (це не справжнє ім'я, так її називає норвезька газета) та ще 19-х дівчат Брейвік заплатив близько 100 євро.

За словами одного з приятелів Брейвіка, той вважав норвежок занадто "повернутими" на ідеях рівності з чоловіками і поганими господарками, тому й вирішив пошукати собі подружку в Білорусі.

Після листування Брейвік прилітав до неї в Мінськ, а згодом дівчина гостювала у нього в Осло. За її словами, спочатку білявий норвежець її причарував, однак вона швидко в ньому розчарувалася.

"Він був шовініст. Я відчувала, що він не сприймає мене всерйоз", - розповіла жінка Dagbladet.

Вона також додала, що ніколи не розмовляла з Брейвіком на політичні теми.

"Ми говорили про прості речі. Я не помітила, що він планує щось настільки жахливе", - зізналася вона.

В той же час приятелі Брейвіка розповіли, що він врешті-решт відправив дівчину додому за три дні до запланованого вильоту, оскільки вважав її занадто вимогливою і припускав, що вона "полює" лише на його гаманець.

"Тепер мені неприємно думати, що ми були з ним разом", - сказала "Наташа". Вона побоюється, що люди дивитимуться на неї як на "колишню герл-френд норвезького терориста", тому попросила журналістів не називати її справжнього ім'я.

Норвезька поліція вже надіслала офіційний запит до Штатів, щоб допитати жінку. Цей допит слідчі планують провести до початку судового розгляду 16 квітня цього року.

Нагадаємо, 32-річний Брейвік був затриманий 22 липня після теракту в Осло та розстрілу людей в молодіжному таборі на острові Утойя. Жертвами терориста стали 77 людей - більшість з них були підлітками.

На суді Брейвік зізнався в інкримінованих йому вбивствах, але відмовився визнавати кримінальну відповідальність за них: за його словами, влаштована ним бійня була необхідна для того, щоб "врятувати Норвегію і Європу від мусульман і мультикультуралізму".

Психіатрична експертиза визнала вбивцю неосудним, однак окружний суд постановив провести повторне обстеження. Якщо висновик медиків підтвердться, екстреміст може уникнути покарання - його відправлять на лікування до психіатричного закладу.

Читайте також:

Брейвік у в'язниці почувається, як у дитсадку, і ні про що не жалкує

Брейвіка визнали психом і не будуть судити

Опубліковано запис розмов Брейвіка: розстрілюючи людей, він телефонував до поліції

Брейвік: бійня в Норвегії була необхідна, щоб врятувати Європу від мусульман

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація