Білоруський комік став персоною нон ґрата в Росії через жарт про обмащених г*вном росіян

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білоруський комік став персоною нон ґрата в Росії через жарт про обмащених г*вном росіян

Фото з соцмереж

У російському МВС ухвалили рішення про “небажаність перебування” в країні громадянина Білорусі Ідрака Мірзалізаде і довічно заборонили йому в’їзд до РФ.

Білоруський комік Ідрак Мірзалізаде неодноразово приїжджав до Росії і в березні 2021 року отримав посвідку на проживання. Під час одного з публічних виступів він дозволив собі жарт про росіян і це стало підставою для його арешту на 10 діб, за рішенням суду. 

Як повідомили у понеділок, 30 серпня, на сайті МВС Росії, відтепер йому довічно заборонено перебувати та проживати в Росії.

Перебування білоруського коміка на території Російської Федерації визнано загрозливим для громадського порядку, прав і законних інтересів інших осіб. “У своєму публічному виступі Ідрак Мірзалізаде допустив висловлювання, що розпалюють ненависть і ворожнечу щодо осіб російської національності, принижують їхню людську гідність”, - йдеться в повідомленні.

Мова йде про монолог Мірзалізаде, в якому він жартує про те, як складно зняти квартиру в Москві людям "неслов'янської" зовнішності. Зокрема, він розповів, як в'їхав в квартиру, яку до нього знімали росіяни і виявив, що матрац в ній був забруднений фекаліями. "Мабуть, росіяни обмащуються г*вном і лягають спати", - пожартував Мірзалізаде.

На початку серпня цей жарт було визнано Таганським районним судом Москви адміністративним правопорушенням. Мірзалізаде було засуджено до 10 діб арешту, але тільки цим російська каральна система не обмежилася.  

У МВС Росії пообіцяли найближчим часом повідомити Мірзалізаде про прийняте рішення.

Як повідомив Telegram-каналу Mash комік Артур Чапарян, який товаришує з Мірзалідзе, після звільнення з ІТТ він був у пригніченому стані, а позавчора виїхав до Білорусі і не відповідає на дзвінки. 

Раніше білоруський комік говорив, що його жарт вирвали з контексту, але вибачився перед тими, для кого це ”звучало неналежно”. 

Нагадаємо, раніше знаменитий російський комік та актор Олександр Шаляпін наклав на себе руки.

Наступна публікація