Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Брехала на благо шефа": від Трампа пішла директор з питань комунікацій

Гікс розпочала свою кар'єру в команді нинішнього президента за кілька років до цього. Вона, фактично, була тим, кому Трамп довіряв навіть особисте листування.

Директор з питань комунікацій Гоуп Гікс, одна з найближчих посадових осіб у безпосередньому оточенні президента США Дональда Трампа, подала в відставку.

Про це із посиланням на Білий дім центральний американський телеканал CNN

Вона нібито звільнилася через те, що у ЗМІ з'явилися її зізнання з закритих слухань у Конгресі про те, що вона брехала "на благо" своєму шефу.

Гікс розпочала свою кар'єру в команді нинішнього президента за кілька років до цього, з посади помічника з питань комунікацій, коли той ще очолював Trump Organization. Вона, фактично, була тим, кому Трамп довіряв навіть особисте листування.

Вона подала у відставку після її закритих свідчень у Розвідувальному комітеті Палати представників в рамках розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори в США.

ВідеоКолишній голова штабу Трампа та піарник Януковича постане перед судом

Перше засідання у справі Пола Манафорта призначили на 17 вересня. Манафорт фігурує у розслідуванні російського впливу на вибори американського президента. Однак, звинувачення проти нього висунуті не через стосунки з Кремлем.

Колишній голова штабу Трампа та піарник Януковича постане перед судом

Попри таємний характер засідання, у ЗМІ все ж потрапили її свідчення про те, що вона брехала президенту Трампу "заради блага". Під час оголошення відставки вона зауважила, що впродовж років роботи з Трампом вона бажала йому лише кращого.

 Трамп тепло відізвався про свою помічницю, назвавши її "видатною", "розумною" й "чудовою" людиною. Водночас, він висловив сподівання, що продовжить працювати разом з нею в майбутньому.

Нагадаємо, що колишній менеджер президентської кампанії Дональда Трампа та політичний радник Януковича Пол Манафорт не визнав себе винним у зв'язку з останніми звинуваченнями, висунуті проти нього офісом спецпрокурора Роберта Мюллера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції