Це була бійня. Очевидці розповіли подробиці теракту в Ніцці

Це була бійня. Очевидці розповіли подробиці теракту в Ніцці

Кількість жертв нападу у Франції зросла до 77 осіб.

Майже всі люди, які стали жертвами атаки терориста на вантажівці в Ніцці у четвер, 14 липня, прийшли на Англійську набережну, щоб помилуватися феєрверками з нагоди Дня взяття Бастилії. Про це в інтерв'ю виданню The Telegraph розповів британський студент Джоель Фенстер, який став свідком трагедії.

"Ми прийшли на пляж, щоб подивитися на феєрверки, потім, наскільки ми знали, мав бути концерт. Ми, як і багато інших просто гуляли [набережною]. Це був ідеально нормальний вечір", - згадує він.

За словами Фенстера, раптово люди почали бігти в зворотному напрямку. "Ми зрозуміли, що треба терміново рятуватися і кинулися геть від моря в старе місто. Потім я почув постріли: спочатку один, потім ще два", - розповів він.

За повідомленнями ЗМІ, терориста, який знаходився за кермом вантажівки, застрелила поліція. Перші свідчення про те, що зловмисник відкрив вогонь з автоматичної зброї не підтвердилася.


За словами Фенстера, він разом з групою людей забіг у відкритий ресторан, де всі намагалися сховатися. "На той момент ми думали, що десь поряд знаходиться стрілець. Зайшли поліцейські і наказали власнику закладу вимкнути світло і закрити жалюзі. Усі були дуже налякані", - розповів він.

Згодом правоохоронці повернулися в ресторан і зажадали від всіх терміново покинути приміщення. "Поліцейські наставляли на нас зброю і вимагали відкрити сумки для перевірки", - розказаний Фенстер.

Інший очевидець теракту – мешканець Ніцци Вассим Бухель – в інтерв'ю агентству Associated Press повідомив, що тіла були розкидані по всій набережній. "Це була бійня. Тіла були всюди", - розповів він.

Бухель при цьому зазначив, що водій вантажівки після того, як машина зупинилася, вискочив і відкрив вогонь по юрбі.

"Люди розліталися як кеглі", - коротко прокоментував Reuters побачене Жак, власник одного з ресторанів на Англійській набережній.

Нагадаємо, за останніми даними, жертвами теракту в Ніцці стали 77 осіб, ще близько 50 отримали поранення. Зловмисник, який перебував за кермом та протаранив натовп вантажівкою, був убитий поліцією.

Повʼязані теми:

Наступна публікація