Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суперники довели до сліз Собчак під час дебатів

Собчак із сльозами на очах покинула студію.

Кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак розплакалася під час дебатів на телеканалі "Росія 1", які йшли в прямому ефірі на Далекий Схід.

Відповідне відео опубліковано на YouTube.

Зокрема, після 30-секундного звернення до виборців Ксенія Собчак звернула увагу, що інші кандидати постійно її перебивають. Також вона хотіла, щоб ведучий дебатів Володимир Соловйов відшкодував "її законний час", відведений на виступ.

Пізніше Собчак зі сльозами сказала, що лідер ЛДПР Володимир Жириновський не тільки не дає сказати їй ні слова, але ще і ображає її. 

Своєю чергою, ведучий відповів, що не може вплинути на ситуацію, оскільки йому самому заборонено перебивати учасників дебатів. Після того, як всі кандидати закінчили вимовляти свої 30-секундні звернення, Собчак розплакалася і пішла зі студії.

Нагадаємо, 28 лютого Собчак в прямому ефірі теледебатів кандидатів у президенти плеснула водою в лідера ЛДПР Володимира Жириновського. Вона облила опонента після його різкого висловлювання. В ході дебатів Жириновський обізвав кандидатку в президенти «бл*д*» і «огидною с*ко*».

Залиште свій коментар

Вибір редакції