ЦРУ руйнує щасливі шлюби своїх агентів

Дата публікації
Перегляди
2254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЦРУ руйнує щасливі шлюби своїх агентів

Робота секретним агентом психологічно руйнує сім'ї

Американським розвідникам важко налагодити особисте життя: їхні дружини скаржаться, що вони постійно зникають і не миють посуд.

Служба в ЦРУ заважає повноцінному подружньому життю. Розслідування на цю тему опублікувала американська газета The Washington Post.

Як з'ясували журналісти, відсоток розлучень серед співробітників оперативного управління американської розвідки надзвичайно високий.

Серйозною перешкодою до щасливого шлюбу стає атмосфера таємничості, невпевненості у завтрашньому дні та постійних змін.

"Я ніколи не відчувала себе в безпеці, ніколи не знала, хто і чому цікавився нами, чому мене фотографували", - розповіла газеті дружина співробітника ЦРУ, який займається таємними операціями.

"Він (чоловік) навіть жодного разу не помив посуд, не відніс білизну в пральню, не підмів підлогу або не поміняв підгузник", - додала вона.

Офіцер ЦРУ, який завідував оперативною групою, що працювала на Близькому Сході, у 2005 році запросив дані про кількість розлучень серед агентів ЦРУ. За його словами, коли він дізнався цифри, то переконав підлеглих не здійснювати поїздки без "другої половини", щоб зберегти шлюб.

Втім, закони США про недоторканність приватного життя людини не дозволяють зібрати точну інформацію про відсоток розлучень серед співробітників ЦРУ.

Проте в ЦРУ в курсі цієї проблеми і намагаються всіляко допомогти своїм співробітникам зберегти шлюб, пише Washington Post.

Управління, зокрема, забезпечує дружинам співробітників, які працюють за кордоном, консультації у психолога, а також надають пільги.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація