Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дипломат Північної Кореї зник в Італії - ЗМІ

Дипломат Північної Кореї зник в Італії - ЗМІ

Посадовець зник разом із дружиною.

Посол Північної Кореї в Італії Чо Сон Гіль та його дружина зникли. Про це повідомляє видання AP.

За деякими даними, він попросив в Італії притулок. Однак, італійське посольство наразі не підтверджує цю інформацію. Зазначається, що в кінці 2018 року Північна Корея оголосила, що замінить свого посла в Італії.

У четвер, 3 січня, на прес-конференції в Сеулі південнокорейський чиновник Кім Мін-ки з посиланням на розвідку оголосив, що Чо зник разом з дружиною після того, як покинув італійське посольство в Римі на початку листопада 2018 року. Це сталося за кілька тижнів до того, як у посла закінчився офіційний термін повноважень. Дипломат був на посту більше ніж рік.

Як відомо, північнокорейських дипломатів змушують залишити на батьківщині одного з членів сім'ї, щоб не допустити втечу. І те, що Чо дозволили взяти з собою дружину і дітей швидше за все говорить про те, що дипломат з привілейованої родини.

Відео Північна Корея демонтувала свій єдиний полігон для підземних ядерних випробувань

Технічних експертів серед присутніх не було, самі лише медійники, яких відібрали у Пхеньяні. Влада КНДР запевняє, що підірвані всі три діючі шахти та наземні споруди. Мовляв, цим вона демонструє свої миролюбиві настрої після історичної зустрічі глав двох Корей. Насправді ж вчені вважають, що полігон був нефункціональний ще з минулої осені, коли його частина обвалилася після випробувань.

Північна Корея демонтувала свій єдиний полігон для підземних ядерних випробувань

Залиште свій коментар

Вибір редакції