Диякон РПЦ назвав прихильників Путіна "панк-сталіністами"

Дата публікації
Перегляди
2294
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Диякон РПЦ назвав прихильників Путіна "панк-сталіністами"

Андрій Кураєв вважає, що "антипомаранчеві" спаплюжили московську святиню

Андрій Кураєв вважає мітинг на Уклінній горі "паплюженням московської святині" і "феєричною сходкою панк-сталіністів".

Відомий своїми скандальними заявами диякон РПЦ Андрій Кураєв звинуватив прихильників Володимира Путіна - учасників мітингу на Уклінній горі 4 лютого - у "спаплюженні московської святині".

"Московська святиня - Уклінна гора - була спаплюжена в лютому організаторами мітингу ненависті на ній. Там була просто феєрична сходка панк-сталіністів", - написав Кураєв у своєму блозі.

Особливо його обурив виступ соціолога Олександра Дугіна, який закликав "спалити на багатті" учасників антиурядових виступів.

Кураєв нагадав слова Дугіна: "Вони заслуговують, напевно, спалення на багатті! Вони інструмент диявола. Якщо їх не приховають років на десять від очей ображених православних людей, їм доведеться постраждати. Тому влада вчинить гуманно, якщо їх посадять".

Втім, багато коментаторів не погодилися з думкою Кураєва. Зокрема, один з користувачів зазначає: "Як Уклінна гора - Меморіал Пам'яті Великої Вітчизняної війни могла бути спаплюжена сталіністами?"

Нагадаємо, 4 лютого в Москві паралельно з мітингами опозиції "За чесні вибори" пройшла і акція прихильників Путіна, яка дістала назву "антипомаранчевої". За даними московської поліції, на Уклінній горі зібралися близько 125 тисяч людей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2294
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація