До Мережі виклали світову базу даних про фінансові злочини

Щоб побачити вміст бази, не потрібно було ні пароля, ні логіна.

В Інтернет потрапила найбільша база даних про фінансові злочини, яку створила компанія Thomson Reuters. Саме її світові банки використовують для перевірки клієнтів.

Про це пише ВВС.Russian.

У мережу потрапили дані про приблизно 2 мільйони компаній і фізичних осіб. База даних World-Check Risk Screening, як заявляють її творці, є однією з найбільш повних у світі баз з інформацією про тероризм, відмиванні грошей та організовану злочинность.

У базі міститься тільки інформація з відкритих джерел - публікацій у ЗМІ, заяв міністерств і відомств, офіційних стоп-листів і санкційних списків, які публікуються урядами країн світу. База використовується банками для того, щоб перевірити, чи не заборонений компаніям або особам, з якими вони планують працювати, доступ до фінансової системи. При цьому в базі вказані дати і місця народження згадуваних у ній людей.

Витік був виявлений інженером, який повідомив, що захисту не було взагалі. Щоб побачити вміст бази, не потрібно було ні пароля, ні логіна.

У самій компанії Thomson Reuters підтвердили, що база справжня, але відзначили, що була опублікована її версія дворічної давнини. У витоку представники компанії звинуватили "треті особи", і заявили, що ризик майбутніх витоків виключений.

Нагадаємо, що раніше російські урядові хакери проникли в комп'ютерну систему Національного комітету Демократичної партії США і отримали доступ до всіх дослідженнями кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: