Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дуров розповів росіянам, що робити після блокування Telegram

13 квітня месенджер вирішили заблокувати на території РФ.

Засновник Telegram Павло Дуров звернувся до російських користувачів месенджера, який сьогодні, 13 квітня, був заблокований в Росії.

Він пояснив, що відтепер месенджер буде використовувати вбудовані методи обходу блокувань, які не вимагають дій від користувачів. Про це він попередив у повідомленні у соцмережі VK.

комент дурова

1. Telegram буде використовувати вбудовані методи обходу блокувань, які не вимагають дій від користувачів, однак 100%-ва доступність сервісу без VPN не гарантована.
2. У перші години блокування сторонні VPN/Proxy-сервіси можуть бути перевантажені і з великою ймовірністю будуть працювати повільно.
3. Незалежно від наявності блокування, Telegram збереже можливість централізовано розсилати повідомлення всім російським користувачам, інформуючи про розвиток ситуації.

"Важливо: не видаляйте і не перевстановлюйте Telegram під час виникнення проблем зі зв'язком. Намагайтеся своєчасно завантажувати оновлення Telegram в AppStore або Google Play", - написав Дуров.

Нагадаємо, сьогодні, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції