Джонсон йде у відставку з посади депутата британського парламенту

Джонсон йде у відставку з посади депутата британського парламенту

Борис Джонсон йде у відставку / Фото: Associated Press

Комітет із питань привілеїв Палати громад звинувачує посадовця в умисному введенні парламенту в оману.

Колишній очільник уряду Велиої Британії Борис Джонсон оголосив, що йде у відставку, коли ознайомився зі звітом справи Partygate, пов'язаної з вечрками на Даунінг-стріт під час локдауну. 

Про ц повідомляє BBC і The Guardian

Комітет із питань привілеїв Палати громад звинувачує посадовця в умисному введенні парламента в оману. У звіті йдеться, що Джонсон знав про вечірки під час коронавірусних обмежень. Через це його рекомендували відсторонити від посади на понад 10 днів. 

Джонсон вирішив піти у відставку за власним бажанням, заявивши, що його звинуватили безпідставно. На думку експрем'єра, звіт Комітету "пронизаний неточностями і тхне упередженістю". Джонсон вважає, що мета авторів документу полягала виключно у тому, щоб звинуватити його, попри факти. 

"Дуже сумно залишати парламент, принаймні на даний момент, я спантеличений і приголомшений", - заявив він.

Як відомо, два роки тому британську громадськість сколихнули новини про вечірки на Даунінг-стріт під час локдауну. Спочатку експрем'єр заперечував це, але згодом відмовився від своїх слів. 

Нагадаємо, Джонсон під час візиту до США зустрівся з Трампом і наголосив на важливості перемоги України в війні проти РФ.  

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація