Екс-дружина скандального генпрокурора РФ подала до суду на Навального та Google

Ольга Лопатіна стверджує, що інформація не є правдивою і забороненою.

Колишня дружина заступника генпрокурора РФ Ольга Лопатіна подала до суду на Олексія Навального, його фонд і на Google Inc.

У суд був поданий позов про "захист честі, гідності та ділової репутації у зв'язку з публікацією "Фонду боротьби з корупцією" (ФБК) відомостей про протизаконну діяльність", про це заявив адвокат Лопатіної Владислав Гриб.

За словами адвоката, позов був поданий в московський суд Люблінського району. Ольга Лопатіна вимагає визнати слова Навального неправдивими і забороненими до поширення, при цьому вимагає все видалити і виплатити моральну компенсацію.

У позові Лопатіної, відповідачами сторонами є російський політик Олексій Навальний, Георгій Албуров, Любов Соболь, "Фонд боротьби з корупцією"  та Google Inc.

Нагадаємо, позов був поданий у зв'язку з публікацією ФБК, в якій було сказано, що Лопатіна спільно з сином генпрокурора Юрія Чайки володіла частиною грецького готелю Pomegranate. Також приводом для подачі позову стала відеоверсія, викладена на YouTube (який належить Google).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: